Plan zajęć odbywających się w sali S47 (2026-06-08 - 2026-06-14) Wydział Chemii (0600)
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
KON, gr. 1 (S47)
12:00
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala S47, budynek:
Wydział Chemii [0600]
Czwartek
WYK, gr. 1 (S47)
9:45
Wykład, grupa 1
9:45 — 12:00
Sala S47, budynek:
Wydział Chemii [0600]
Piątek
WYK, gr. 1 (S47)
8:00
Wykład, grupa 1
8:00 — 9:30
Sala S47, budynek:
Wydział Chemii [0600]
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Chemii