| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | 8:15, WYK gr.1 Konserwacja i restauracja zabytków architektury - Maciej Prarat | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 9:45, KON gr.1 Zajęcia faktultatywne Rzemiosło metalowe w nowożytnej Rzeczpospoliteji na Śląsku - Katarzyna Krupska-Łyczak | | 9:45, KON gr.1 Ochrona krajobrazu kulturowego - Daria Jagiełło | | |
|
|
10:00 | 10:00, CW gr.1 Badania architektoniczne-budownictwo drewniane - Ulrich Schaaf | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | 12:00, SEM gr.5 Seminarium magisterskie - Ulrich Schaaf | 12:00, SEM gr.5 Seminarium magisterskie - Ulrich Schaaf, Maciej Prarat | | 12:00, CW gr.1 Wstęp do historii sztuki - Przemysław Waszak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | 13:00, KON gr.1 Historia technik budowlanych z elementami materiałoznawstwa - Maciej Prarat | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:30, WYK gr.1 Historia sztuki Europy (w tym polskiej) i Ameryki Północnej od końca XVIII w. do 1945 r. - Małgorzata Geron | | | | 13:30, KON gr.1 Organizacja budownictwa i proces budowlany w ujęciu historycznym - Artur Różański | | |
|
|
| | 13:45, WYK gr.1 Organizacyjno-prawne problemy muzealnictwa i ochrony zabytków - Karolina Zimna-Kawecka | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, WYK gr.1 Zabytkoznawstwo i problematyka konserwatorska zabytkowej stolarki architektonicznej i meblarskiego wyposażenia wnętrz - Janusz Krawczyk | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | 16:00, CW gr.1 Estetyka - Krzysztof Wawrzonkowski | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | 17:00, CW gr.1 Elementy i detale w rozwoju historycznym - Izabela Brzostowska | | |
|
|
| | 17:15, CW gr.1 Dokumentacja historyczna zabytków architektury i urbanistyki - Izabela Brzostowska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:45, CW gr.2 Estetyka - Krzysztof Wawrzonkowski | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|