Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr Audytorium_C (2021-11-29 - 2021-12-05)
Wydział Prawa i Administracji (1300)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-11-29 - 2021-12-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, WYK gr.1
Historia ustrojów państwowych - Zbigniew Naworski
8:00, WYK gr.1
Konstytucyjny system organów państwa - Maciej Serowaniec
8:00, WYK gr.1
Konstytucyjny system organów państwa - Maciej Serowaniec
8:00, WYK gr.1
Doradztwo odszkodowawcze - Michał Ziemiak
8:00, WYK gr.1
Postępowanie administracyjne i administracyjne postępowanie egzekucyjne - Piotr Rączka
8:30, WYK gr.1
System ochrony prawnej w UE - Katarzyna Witkowska-Chrzczonowicz
8:30, WYK gr.1
Prawo finansów publicznych - Jacek Wantoch-Rekowski
9:00
10:0010:00, WYK gr.1
Historia administracji - Zbigniew Naworski
10:00, WYK gr.1
Prawo międzynarodowe publiczne - Marcin Kałduński
10:00, WYK gr.1
Prawoznawstwo - Marcin Kilanowski
10:00, WYK gr.1
Prawoznawstwo - Marcin Kilanowski
10:00, WYK gr.1
Prawo turystyczne - Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska
10:40, WYK gr.1
Historia prawa - Zbigniew Filipiak
11:00
11:30, WYK gr.1
Składki na ubezpieczenie społeczne - Jacek Wantoch-Rekowski
12:0012:00, KON gr.1
Administracja wobec praw człowieka - Julia Kapelańska-Pręgowska
12:00, WYK gr.1
Fundusze strukturalne i system finansowania projektów UE - Paweł Nowicki
12:30, CW gr.1
Podstawy organizacji i zarządzania w administracji publicznej - Angelika Pańka
13:00
13:30, KON gr.2
Logika prawnicza - Agata Czarnecka
13:30, WYK gr.1
Prawo cywilne (zobowiązania) - Kinga Bączyk-Rozwadowska
13:30, WYK gr.1
Prawo cywilne (zobowiązania) - Kinga Bączyk-Rozwadowska
14:0014:00, WYK gr.1
Podstawy organizacji i zarządzania w administracji publicznej - Waldemar Glabiszewski
15:0015:00, KON gr.3
Logika prawnicza - Agata Czarnecka
15:30, CW gr.3
Podstawy organizacji i zarządzania w administracji publicznej - Waldemar Glabiszewski
16:00
16:10, KON gr.1
Prawo ochrony środowiska - Karolina Karpus
16:10, KON gr.1
Administracja wobec praw człowieka - Piotr Sadowski
17:00
18:00