Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr Audytorium_H (2021-10-25 - 2021-10-31)
Wydział Prawa i Administracji (1300)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-10-25 - 2021-10-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, KON gr.3
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Michał Marszelewski, Natalia Daśko
8:00, KON gr.4
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
8:30, KON gr.1
Technologia informacyjna - Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Natalia Daśko, Paweł Raźny, Piotr Sadowski
9:00
9:30, KON gr.2
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Michał Marszelewski, Natalia Daśko
9:30, KON gr.5
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
10:0010:00, KON gr.10
Technologia informacyjna - Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Piotr Chrzczonowicz, Natalia Daśko, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Michał Marszelewski
11:0011:00, KON gr.7
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Michał Leciak, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Paweł Raźny, Marcin Berent, Piotr Sadowski
11:00, KON gr.6
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
11:30, KON gr.9
Technologia informacyjna - Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Natalia Daśko, Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Piotr Chrzczonowicz
12:00
12:30, KON gr.5
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Michał Leciak, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Paweł Raźny, Marcin Berent, Piotr Sadowski
12:30, KON gr.3
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
13:0013:00, KON gr.2
Technologia informacyjna - Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Natalia Daśko, Magdalena Karolak
13:30, WYK gr.1
Edukacja on - line - Wioletta Kwiatkowska
14:0014:00, KON gr.6
Technologia informacyjna - Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Michał Leciak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Paweł Raźny, Marcin Berent, Magdalena Karolak
14:30, KON gr.1
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
15:00
16:0016:00, KON gr.8
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Magdalena Karolak, Piotr Sadowski, Natalia Daśko, Paweł Raźny, Tomasz Kuczyński
16:00, KON gr.4
Technologia informacyjna - Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko, Zbigniew Filipiak, Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Paweł Raźny
17:00