Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr Audytorium_H (2021-12-06 - 2021-12-12)
Wydział Prawa i Administracji (1300)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-12-06 - 2021-12-12  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, KON gr.3
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Michał Marszelewski, Natalia Daśko
8:00, KON gr.4
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
8:30, KON gr.1
Technologia informacyjna - Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Natalia Daśko, Michał Marszelewski, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński
9:00
9:30, KON gr.2
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Michał Marszelewski, Natalia Daśko
9:30, KON gr.5
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
10:0010:00, KON gr.10
Technologia informacyjna - Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Magdalena Karolak, Michał Marszelewski, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński, Natalia Daśko
11:0011:00, KON gr.7
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Michał Leciak, Marcin Berent, Paweł Raźny, Michał Marszelewski, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński
11:00, KON gr.6
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
11:30, KON gr.9
Technologia informacyjna - Piotr Chrzczonowicz, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Natalia Daśko, Michał Marszelewski, Tomasz Kuczyński, Magdalena Karolak
12:00
12:30, KON gr.5
Technologia informacyjna - Piotr Sadowski, Michał Marszelewski, Tomasz Kuczyński, Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Michał Leciak, Marcin Berent, Paweł Raźny
12:30, KON gr.3
Technologia informacyjna - Marcin Berent, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Magdalena Karolak, Tomasz Kuczyński, Piotr Sadowski, Natalia Daśko
13:0013:00, KON gr.2
Technologia informacyjna - Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Natalia Daśko, Michał Marszelewski, Tomasz Kuczyński, Magdalena Karolak
14:0014:00, KON gr.6
Technologia informacyjna - Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Michał Leciak, Marcin Berent, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński, Magdalena Karolak
14:30, KON gr.1
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Magdalena Karolak, Natalia Daśko, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński, Paweł Raźny
15:00
16:0016:00, KON gr.8
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Paweł Raźny, Natalia Daśko, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński, Magdalena Karolak
16:00, KON gr.4
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Marcin Berent, Paweł Raźny, Natalia Daśko, Piotr Sadowski, Tomasz Kuczyński, Magdalena Karolak
16:10, KON gr.1
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Anna Tarnowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski
16:10, KON gr.1
Technologia informacyjna - Zbigniew Filipiak, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Piotr Sadowski
17:00
18:00