| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, CW gr.4 Praktyczna nauka języka francuskiego: Nauczanie zintegrowane - Łukasz Ściesiński | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, CW gr.4 Praktyczna nauka języka francuskiego: Nauczanie zintegrowane - Łukasz Ściesiński | | 9:45, SEM gr.3 Seminarium licencjackie - Karol Karp | | 9:45, LAB gr.1 Zawodowe warsztaty antropologiczne: Muzea etnograficzne XXI wieku/Muzeum w teorii i praktyce - Wojciech Olszewski | | 9:45, KON gr.1 Wybrane zagadnienia komunikacji językowej i kulturowej - Marcin Skibicki | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, KON gr.1 Technika i metodologia badań etnologicznych - Rafał Beszterda | | 11:30, WYK gr.1 Wprowadzenie do antropologii historii - Rafał Kleśta-Nawrocki | | 11:30, KON gr.1 Muzealnictwo - Wojciech Olszewski | | 11:30, CW gr.1 Wstęp do etnologii/antropologii kulturowej - Tomasz Kalniuk | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Kultury świata: Azja i Australia z Oceanią - Rafał Beszterda | | 13:15, WYK gr.1 Wstęp do etnologii/antropologii kulturowej - Wojciech Olszewski | | 13:15, WYK gr.1 Wykład monograficzny: Kultura afrokaraibska w perspektywie postkolonialnej - Dariusz Brzostek | | 13:15, CW gr.1 Teoria kultury - etap I - Artur Szarecki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, CW gr.1 Kultury świata: Azja i Australia z Oceanią - Rafał Beszterda | | 15:00, KON gr.1 Kultury świata (z elementami nauki specjalistycznego języka obcego) - Syberia - Wojciech Olszewski | | 15:00, WYK gr.1 Kultury świata: Europa - Tomasz Kalniuk | | 15:00, KON gr.1 Antropologia kulturowa Europy - etap II - Tomasz Kalniuk | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 16:45, CW gr.1 Kultury świata: Europa - Tomasz Kalniuk | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|