Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium licencjackie 1202-SL32-S1
Seminarium (SEM) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 8
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Andrzej Radzimiński 9/8 szczegóły
2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Radosław Biskup 13/8 szczegóły
3 (brak danych), (sala nieznana)
Tomasz Kempa 5/8 szczegóły
4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Dorota Michaluk 2/8 szczegóły
5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Bogusław Dybaś 2/8 szczegóły
6 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Aleksander Smoliński 3/8 szczegóły
7 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Maciej Krotofil 10/8 szczegóły
8 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Marcin Pawlak 4/8 szczegóły
9 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Robert Degen 1/8 szczegóły
10 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Jarosław Kłaczkow 3/8 szczegóły
11 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Waldemar Rozynkowski 4/8 szczegóły
12 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Sylwia Grochowina 1/8 szczegóły
13 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Adam Kucharski 7/8 szczegóły
14 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Przemysław Wojciechowski 3/8 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, (sala nieznana)
Mirosław Golon 2/8 szczegóły
16 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Danuta Musiał 2/8 szczegóły
17 (brak danych), (sala nieznana)
Zbigniew Girzyński 3/8 szczegóły
18 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Krzysztof Syta 3/8 szczegóły
19 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Krzysztof Kania 2/8 szczegóły
20 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Szymon Olszaniec 1/8 szczegóły
21 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Krzysztof Kopiński 4/8 szczegóły
22 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Waldemar Chorążyczewski 3/8 szczegóły
23 każdy wtorek, 11:30 - 13:00, (sala nieznana)
Marlena Jabłońska 5/8 szczegóły
24 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Roman Czaja 4/8 szczegóły
25 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, (sala nieznana)
Piotr Oliński 7/8 szczegóły
26 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Małgorzata Strzelecka 2/8 szczegóły
27 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Agnieszka Zielińska 2/8 szczegóły
28 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Krzysztof Mikulski 1/8 szczegóły
29 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Magdalena Niedzielska 4/8 szczegóły
30 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (sala nieznana)
Marcin Hlebionek 1/8 szczegóły
31 (brak danych), (sala nieznana)
Adam Szweda 1/8 szczegóły
32 (brak danych), (sala nieznana)
Wanda Roman 1/8 szczegóły
33 (brak danych), (sala nieznana)
Wojciech Piasek 1/8 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.