Seminarium magisterskie 1202-SM11-S2
Seminarium (SEM)
Semestr zimowy 2021/22
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
Collegium Humanisticum,
sala C 1.45 |
Jarosław Kłaczkow | 1/8 |
|
2 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
Collegium Humanisticum,
sala C 1.47 |
Maciej Krotofil | 1/8 |
|
3 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Waldemar Rozynkowski | 4/8 |
|
4 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
Collegium Humanisticum,
sala C 1.51 każdy wtorek, 9:45 - 11:15, Collegium Humanisticum, sala AB 2.16 |
Andrzej Radzimiński, Waldemar Chorążyczewski | 2/8 |
|
5 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Zbigniew Girzyński | 4/8 |
|
6 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Krzysztof Kania | 3/8 |
|
7 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
Collegium Humanisticum,
sala C 2.47 |
Marlena Jabłońska | 4/8 |
|
8 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
Collegium Humanisticum,
sala C 2.55 |
Agnieszka Wieczorek | 2/8 |
|
9 |
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15,
Collegium Humanisticum,
sala C 1.54 |
Mirosław Golon | 3/8 |
|
10 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Adam Kucharski | 5/8 |
|
11 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Wiesław Nowosad | 1/8 |
|
12 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Bogusław Dybaś | 2/8 |
|
13 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Wojciech Piasek | 2/8 |
|
14 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:30,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
każdy wtorek, 9:45 - 11:15, (budynek nieznany), (sala nieznana) |
Danuta Musiał, Przemysław Wojciechowski | 2/8 |
|
15 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Krzysztof Kopiński | 3/8 |
|
16 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
Collegium Humanisticum,
sala AB 2.09 |
Dorota Michaluk | 1/8 |
|
17 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Krzysztof Mikulski | 2/8 |
|
18 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Tomasz Kempa | 2/8 |
|
19 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Agnieszka Zielińska | 1/8 |
|
20 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Piotr Oliński | 5/8 |
|
21 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Roman Czaja | 4/8 |
|
22 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Marcin Hlebionek | 1/8 |
|
23 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Adam Szweda | 2/8 |
|
24 |
każdy wtorek, 9:45 - 11:15,
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Krzysztof Syta | 2/8 |
|
25 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Radosław Biskup | 1/8 |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.