| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.1 Kino i TV w Azji Wschodniej - Wykład (206 bud.2500), Sylwia Kołos | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.2 Język chiński - Ćwiczenia (309 bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś | | | 9:45, gr.2 Kultura współczesnych Chin - Konwersatorium (309 bud.2500), Maciej Szatkowski | | | 9:45, gr.1 Historia literatury japońskiej współczesnej - Wykład (s.AB 1.14 bud.COLL_HUM), Adam Bednarczyk | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.1 Język chiński - Ćwiczenia (312 bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś, Maciej Szatkowski | | 11:30, gr.1 Język chiński - Ćwiczenia (309 bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś, Maciej Szatkowski | 11:30, gr.1 Język japoński - Ćwiczenia (311 bud.2500), Seiji Arai, Aleksandra Jaworowicz-Zimny, Barbara Zaremba | | 11:30, gr.2 Język chiński - Ćwiczenia (210a bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś | 11:30, gr.1 Kultura współczesnych Chin - Konwersatorium (309 bud.2500), Maciej Szatkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 Język chiński - Ćwiczenia (309 bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś, Maciej Szatkowski | | | 13:15, gr.2 Język chiński - Ćwiczenia (210a bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś | 13:15, gr.1 Język chiński - Ćwiczenia (309 bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś, Maciej Szatkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | 15:00, gr.2 Język chiński - Ćwiczenia (309 bud.2500), Ching-Wen Chang, Hanna Kupś | | 15:00, gr.1 Teatr XX wieku - Konwersatorium (207 bud.2500), Artur Duda | 15:00, gr.1 Kultura społeczności tradycyjnych - Konwersatorium (203 bud.2500), Adrian Mianecki | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 16:45, gr.1 Etnografia Azji - Wykład (206 bud.2500), Adrian Mianecki | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 18:30, gr.2 Kultura społeczności tradycyjnych - Konwersatorium (206 bud.2500), Adrian Mianecki | | 18:30, gr.3 Kultura społeczności tradycyjnych - Konwersatorium (206 bud.2500), Adrian Mianecki | | |
|
|
| | | | |
|
|
19:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|