Plan zajęć przedmiotu Algebra 1 [0800-ALGEB1] Semestr zimowy 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
Leszek Meissner
niestandardowa częstotliwośćLeszek Meissner
10:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 12:00
Sala S1, budynek nr 0600
Felicja Mrugała
13:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:00 - 15:00
Sala 23, budynek nr 0801
Felicja Mrugała
15:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 15:00 - 17:00
Sala 23, budynek nr 0801
Krzysztof Rochowicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:00 - 17:00
Sala 24, budynek nr 0801
Artur Czerwiński
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 17:00
Sala 22, budynek nr 0801
Wtorek
Leszek Meissner
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 22, budynek nr 0801
Krzysztof Rochowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 30, budynek nr 0801
Grzegorz Karwasz
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Leszek Meissner
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Karol Strzałkowski
14:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 24, budynek nr 0801
Krzysztof Rochowicz
16:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 16:00 - 18:00
Sala 23, budynek nr 0801
Środa
Krzysztof Rochowicz
10:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 10:00 - 12:00
Sala 24, budynek nr 0801
Łukasz Kłosowski
12:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala 27, budynek nr 0801
Czwartek
Artur Nowak
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala 20, budynek nr 0801
Artur Czerwiński
10:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Łukasz Kłosowski
14:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 22, budynek nr 0801
Artur Nowak
niestandardowa częstotliwośćPiątek
Karol Strzałkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Felicja Mrugała
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 10:00
Sala 22, budynek nr 0801
Leszek Meissner
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 10:00
Sala 28, budynek nr 0801
Felicja Mrugała
10:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Leszek Meissner
10:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 10:00 - 12:00
Sala 28, budynek nr 0801
Artur Nowak
10:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 10:00 - 12:00
Sala 27, budynek nr 0801
Grzegorz Karwasz
12:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 12:00 - 14:00
Sala 27, budynek nr 0801
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: