Plan zajęć przedmiotu Algebra 1 [0800-ALGEB1] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Leszek Meissner
10:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:00 - 12:00
Sala Audytorium A.J., budynek nr 0801
Robert Czaplicki
12:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 27, budynek nr 0801
Krzysztof Rochowicz
12:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 24, budynek nr 0801
Leszek Meissner
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 22, budynek nr 0801
Łukasz Kłosowski
12:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 23, budynek nr 0801
Wtorek
Maria Gieysztor
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Leszek Meissner
14:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 22, budynek nr 0801
Krystian Wróbel
14:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 23, budynek nr 0801
Robert Czaplicki
14:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 14:00 - 16:00
Sala 24, budynek nr 0801
Środa
Kamil Bonna, Maria Gieysztor
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Krystian Wróbel
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Karolina Sędziak-Kacprowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 23, budynek nr 0801
Krzysztof Rochowicz
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 10:00 - 12:00
Sala 27, budynek nr 0801
Łukasz Kłosowski
12:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala 22, budynek nr 0801
Robert Czaplicki
12:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala 24, budynek nr 0801
Czwartek
Leszek Meissner
10:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Łukasz Kłosowski
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 23, budynek nr 0801
Łukasz Kłosowski
14:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 23, budynek nr 0801
Leszek Meissner
14:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 22, budynek nr 0801
Robert Czaplicki
14:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 24, budynek nr 0801
Piątek
Maria Gieysztor
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Karolina Sędziak-Kacprowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 10:00
Sala 23, budynek nr 0801
Kamil Bonna, Maria Gieysztor
12:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 12:00 - 14:00
Sala 22, budynek nr 0801
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej - Instytut Fizyki