Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna 1 [0800-ANMAT1] Semestr zimowy 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jan Iwaniszewski
8:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 10:00
Sala Audytorium A.J., budynek nr 0801
Andrzej Karbowski
12:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 29, budynek nr 0801
Krystyna Parczyk
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 23, budynek nr 0801
Miriam Kosik
14:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 27, budynek nr 0801
Jan Iwaniszewski
14:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 22, budynek nr 0801
Wtorek
Michał Makowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Tomasz Rerek
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Jan Iwaniszewski
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Miriam Kosik, Karolina Mikulska-Rumińska
12:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala 23, budynek nr 0801
Środa
Michał Makowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Andrzej Karbowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 22, budynek nr 0801
Karolina Słowik
12:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala 28, budynek nr 0801
Krystyna Parczyk
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala 23, budynek nr 0801
Czwartek
Miriam Kosik, Karolina Mikulska-Rumińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Karolina Słowik
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala 23, budynek nr 0801
Katarzyna Bielska
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 24, budynek nr 0801
Miriam Kosik
14:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 27, budynek nr 0801
Andrzej Karbowski
14:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 29, budynek nr 0801
Tomasz Rerek
14:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 22, budynek nr 0801
Małgorzata Sypniewska
14:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 23, budynek nr 0801
Piątek
Katarzyna Bielska
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 10:00 - 12:00
Sala 24, budynek nr 0801
Andrzej Karbowski
12:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 12:00 - 14:00
Sala 28, budynek nr 0801
Małgorzata Sypniewska
13:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:00 - 15:00
Sala 23, budynek nr 0801
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej - Instytut Fizyki