Plan zajęć przedmiotu Analiza matematyczna 1 [0800-ANMAT1] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Karolina Słowik
12:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 30, budynek nr 0801
Katarzyna Siudzińska
12:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:00
Sala 24, budynek nr 0801
Katarzyna Siudzińska
14:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 14:00 - 16:00
Sala 23, budynek nr 0801
Krzysztof Rochowicz
16:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 16:00 - 18:00
Sala 24, budynek nr 0801
Wtorek
Marcin Witkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Katarzyna Siudzińska
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 22, budynek nr 0801
Andrzej Karbowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Katarzyna Bielska
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 23, budynek nr 0801
Jan Iwaniszewski
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Środa
Krzysztof Rochowicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 27, budynek nr 0801
Marcin Witkowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala 24, budynek nr 0801
Katarzyna Siudzińska
12:00
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala 24, budynek nr 0801
Cezary Migaszewski, Przemysław Staniszewski
16:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 16:00 - 18:00
Sala 22, budynek nr 0801
Czwartek
Jan Iwaniszewski
8:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala Audytorium A.J., budynek nr 0801
Katarzyna Bielska
10:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 23, budynek nr 0801
Katarzyna Siudzińska
10:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 27, budynek nr 0801
Jan Iwaniszewski
10:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Miriam Kosik
14:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 23, budynek nr 0801
Karolina Słowik
14:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 22, budynek nr 0801
Cezary Migaszewski, Przemysław Staniszewski
14:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 27, budynek nr 0801
Katarzyna Siudzińska
14:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 14:00 - 16:00
Sala 24, budynek nr 0801
Piątek
Miriam Kosik
10:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 10:00 - 12:00
Sala 22, budynek nr 0801
Andrzej Karbowski
13:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 13:00 - 15:00
Sala 24, budynek nr 0801
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej - Instytut Fizyki