Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia fizyczna 1 cz.1 0800-PRFIZ1-1
Plan zajęć - Semestr letni 2020/21

Zmień cykl dydaktyczny: Semestr letni 2021/22 - Semestr letni 2020/21 - Semestr letni 2019/20 - Semestr letni 2018/19 - Semestr letni 2017/18

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Roman Ciuryło, Ewelina Pijewska
8:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (sala nieznana), Roman Ciuryło, Ewelina Pijewska
9:009:00, gr.3
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801), Alicja Chruścińska, Andrzej Wojtowicz
9:00, gr.5
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801), Alicja Chruścińska, Dariusz Dziczek, Piotr Targowski, Andrzej Wojtowicz
9:00, gr.1
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801)
10:0010:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Ewelina Pijewska
10:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Jan Iwaniszewski
10:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Jan Iwaniszewski
10:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Mikołaj Karawacki
10:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Ewelina Pijewska
11:00
12:0012:00, gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Mikołaj Karawacki
12:00, gr.4
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801), Dariusz Dziczek, Iwona Gorczyńska, Mikołaj Karawacki, Teresa Staniszewska
12:00, gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Ewelina Pijewska
12:00, gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Jan Iwaniszewski
12:00, gr.2
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801), Mirosław Bylicki, Robert Czaplicki, Dariusz Dziczek, Michał Hanasz
13:00
14:0014:00, gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Jan Iwaniszewski
14:00, gr.6
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801), Mikołaj Karawacki, Andrzej Karbowski, Mikołaj Lasota, Marta Pelc
14:00, gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (sala nieznana), Ewelina Pijewska
15:00
16:00
17:00
17:30, gr.7
Laboratorium (s.PracFiz1 bud.0801), Andrzej Karbowski, Marta Pelc
18:00
19:00
20:00