Plan zajęć przedmiotu Wstęp do systemu UNIX [0800-WSUNIX] Semestr zimowy 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ireneusz Grabowski
14:00
Laboratorium, grupa 10
każdy poniedziałek, 14:00 - 17:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Piotr Ablewski
15:00
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:00 - 18:00
Sala PK2, budynek nr 0801
Wtorek
Ireneusz Grabowski
10:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala Audytorium A.J., budynek nr 0801
Marek Orliński
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 13:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Rafał Linowiecki
16:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 16:00 - 19:00
Sala PK2, budynek nr 0801
Środa
Jan Nikadon
8:00
Laboratorium, grupa 13
każda środa, 8:00 - 11:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Szymon Śmiga
8:00
Laboratorium, grupa 11
każda środa, 8:00 - 11:00
Sala PK2, budynek nr 0801
Mateusz Ogrodnik
8:00
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 8:00 - 11:00
Sala PK4, budynek nr 0801
Jan Nikadon
11:00
Laboratorium, grupa 14
każda środa, 11:00 - 14:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Szymon Śmiga
11:00
Laboratorium, grupa 12
każda środa, 11:00 - 14:00
Sala PK2, budynek nr 0801
Piotr Ablewski
16:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 16:00 - 17:00
Sala PK4, budynek nr 0801
Czwartek
Ireneusz Grabowski
10:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala Audytorium A.J., budynek nr 0801
Krzysztof Dobosz
14:00
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 14:00 - 17:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Aleksandra Wołowska
16:00
Laboratorium, grupa 15
każdy czwartek, 16:00 - 19:00
Sala PK2, budynek nr 0801
Rafał Linowiecki
16:00
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 16:00 - 19:00
Sala PK5, budynek nr 0801
Krzysztof Dobosz
17:00
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 17:00 - 20:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Piątek
Piotr Ablewski
14:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 14:00 - 16:00
Sala PK6, budynek nr 0801
Krzysztof Dobosz
15:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 18:00
Sala PK2, budynek nr 0801
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej - Instytut Fizyki