Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe [1100-12-F13-0-SemDy] Rok akademicki 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Damian Walczak
18:00
Seminarium, grupa 17
każdy wtorek, 18:00 - 19:30
Sala 210, budynek nr 1100
Środa
Anna Piotrowska
9:40
Seminarium, grupa 21
każda środa, 9:40 - 11:10
Jarosław Pawłowski
9:40
Seminarium, grupa 20
każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Krupa
9:40
Seminarium, grupa 19
każda środa, 9:40 - 11:10
Michał Buszko
9:40
Seminarium, grupa 18
każda środa, 9:40 - 11:10
Leszek Dziawgo
9:40
Seminarium, grupa 16
każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Makowska
9:40
Seminarium, grupa 15
każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksandra Banaszkiewicz
9:40
Seminarium, grupa 14
każda środa, 9:40 - 11:10
Katarzyna Goldmann
9:40
Seminarium, grupa 13
każda środa, 9:40 - 11:10
Bożena Kołosowska
9:40
Seminarium, grupa 12
każda środa, 9:40 - 11:10
Marlena Ciechan-Kujawa
9:40
Seminarium, grupa 11
każda środa, 9:40 - 11:10
Sala 30A, budynek nr 1100
Aleksander Zawadzki
9:40
Seminarium, grupa 10
każda środa, 9:40 - 11:10
Tomasz Zimnicki
9:40
Seminarium, grupa 9
każda środa, 9:40 - 11:10
Sala 232, budynek nr 1100
Danuta Dziawgo
9:40
Seminarium, grupa 8
każda środa, 9:40 - 11:10
Marcin Kuzel
9:40
Seminarium, grupa 6
każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Siemińska
13:00
Seminarium, grupa 5
każda środa, 13:00 - 14:30
Sala 204, budynek nr 1100
Joanna Górka
16:20
Seminarium, grupa 23
każda środa, 16:20 - 17:50
Ewa Chojnacka-Pelowska
16:20
Seminarium, grupa 22
każda środa, 16:20 - 17:50
Anna Piotrowska
16:20
Seminarium, grupa 21
każda środa, 16:20 - 17:50
Jarosław Pawłowski
16:20
Seminarium, grupa 20
każda środa, 16:20 - 17:50
Dorota Krupa
16:20
Seminarium, grupa 19
każda środa, 16:20 - 17:50
Michał Buszko
16:20
Seminarium, grupa 18
każda środa, 16:20 - 17:50
Damian Walczak
16:20
Seminarium, grupa 17
każda środa, 16:20 - 17:50
Leszek Dziawgo
16:20
Seminarium, grupa 16
każda środa, 16:20 - 17:50
Ewa Makowska
16:20
Seminarium, grupa 15
każda środa, 16:20 - 17:50
Aleksandra Banaszkiewicz
16:20
Seminarium, grupa 14
każda środa, 16:20 - 17:50
Katarzyna Goldmann
16:20
Seminarium, grupa 13
każda środa, 16:20 - 17:50
Bożena Kołosowska
16:20
Seminarium, grupa 12
każda środa, 16:20 - 17:50
Marlena Ciechan-Kujawa
16:20
Seminarium, grupa 11
każda środa, 16:20 - 17:50
Aleksander Zawadzki
16:20
Seminarium, grupa 10
każda środa, 16:20 - 17:50
Tomasz Zimnicki
16:20
Seminarium, grupa 9
każda środa, 16:20 - 17:50
Danuta Dziawgo
16:20
Seminarium, grupa 8
każda środa, 16:20 - 17:50
Marcin Kuzel
16:20
Seminarium, grupa 6
każda środa, 16:20 - 17:50
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (Collegium Jana Pawła II)