Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-F22-0-SemMgr] Rok akademicki 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Sławomir Sojak
8:00
Seminarium, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Damian Walczak
9:40
Seminarium, grupa 21
każda środa, 9:40 - 11:10
Marta Jakubowska, Michał Polasik
9:40
Seminarium, grupa 20
każda środa, 9:40 - 11:10
Sala 128, budynek nr 1100
Dariusz Piotrowski
9:40
Seminarium, grupa 19
każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Krupa
9:40
Seminarium, grupa 18
każda środa, 9:40 - 11:10
Agnieszka Huterska
9:40
Seminarium, grupa 17
każda środa, 9:40 - 11:10
Leszek Dziawgo
9:40
Seminarium, grupa 16
każda środa, 9:40 - 11:10
Michał Buszko
9:40
Seminarium, grupa 15
każda środa, 9:40 - 11:10
Piotr Kozak
9:40
Seminarium, grupa 14
każda środa, 9:40 - 11:10
Katarzyna Goldmann
9:40
Seminarium, grupa 13
każda środa, 9:40 - 11:10
Bożena Kołosowska
9:40
Seminarium, grupa 12
każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Makowska
9:40
Seminarium, grupa 11
każda środa, 9:40 - 11:10
Marlena Ciechan-Kujawa
9:40
Seminarium, grupa 10
każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksandra Banaszkiewicz
9:40
Seminarium, grupa 9
każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksander Zawadzki
9:40
Seminarium, grupa 8
każda środa, 9:40 - 11:10
Danuta Dziawgo
9:40
Seminarium, grupa 6
każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Siemińska
9:40
Seminarium, grupa 5
każda środa, 9:40 - 11:10
Magdalena Osińska
9:40
Seminarium, grupa 4
każda środa, 9:40 - 11:10
Witold Orzeszko
9:40
Seminarium, grupa 3
każda środa, 9:40 - 11:10
Joanna Górka
9:40
Seminarium, grupa 2
każda środa, 9:40 - 11:10
Piotr Fiszeder
9:40
Seminarium, grupa 1
każda środa, 9:40 - 11:10
Damian Walczak
11:20
Seminarium, grupa 21
każda środa, 11:20 - 12:50
Marta Jakubowska, Michał Polasik
11:20
Seminarium, grupa 20
każda środa, 11:20 - 12:50
Dariusz Piotrowski
11:20
Seminarium, grupa 19
każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Krupa
11:20
Seminarium, grupa 18
każda środa, 11:20 - 12:50
Agnieszka Huterska
11:20
Seminarium, grupa 17
każda środa, 11:20 - 12:50
Leszek Dziawgo
11:20
Seminarium, grupa 16
każda środa, 11:20 - 12:50
Michał Buszko
11:20
Seminarium, grupa 15
każda środa, 11:20 - 12:50
Piotr Kozak
11:20
Seminarium, grupa 14
każda środa, 11:20 - 12:50
Katarzyna Goldmann
11:20
Seminarium, grupa 13
każda środa, 11:20 - 12:50
Bożena Kołosowska
11:20
Seminarium, grupa 12
każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Makowska
11:20
Seminarium, grupa 11
każda środa, 11:20 - 12:50
Marlena Ciechan-Kujawa
11:20
Seminarium, grupa 10
każda środa, 11:20 - 12:50
Aleksandra Banaszkiewicz
11:20
Seminarium, grupa 9
każda środa, 11:20 - 12:50
Aleksander Zawadzki
11:20
Seminarium, grupa 8
każda środa, 11:20 - 12:50
Sławomir Sojak
11:20
Seminarium, grupa 7
każda środa, 11:20 - 12:50
Danuta Dziawgo
11:20
Seminarium, grupa 6
każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Siemińska
11:20
Seminarium, grupa 5
każda środa, 11:20 - 12:50
Magdalena Osińska
11:20
Seminarium, grupa 4
każda środa, 11:20 - 12:50
Witold Orzeszko
11:20
Seminarium, grupa 3
każda środa, 11:20 - 12:50
Joanna Górka
11:20
Seminarium, grupa 2
każda środa, 11:20 - 12:50
Piotr Fiszeder
11:20
Seminarium, grupa 1
każda środa, 11:20 - 12:50
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (Collegium Jana Pawła II)