Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie 1100-12-F22-0-SemMgr
Plan zajęć - Rok akademicki 2019/20

Zmień cykl dydaktyczny: Rok akademicki 2021/22 - Rok akademicki 2020/21 - Rok akademicki 2019/20 - Rok akademicki 2018/19 - Rok akademicki 2017/18

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-03-02 - 2020-03-08  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
9:40, gr.1
Seminarium (sala nieznana), Witold Orzeszko
9:40, gr.11
Seminarium (sala nieznana), Michał Buszko
9:40, gr.2
Seminarium (sala nieznana), Magdalena Osińska
9:40, gr.18
Seminarium (sala nieznana), Joanna Górka
9:40, gr.17
Seminarium (sala nieznana), Damian Walczak
9:40, gr.16
Seminarium (sala nieznana), Michał Polasik, Marta Jakubowska
9:40, gr.14
Seminarium (sala nieznana), Dorota Krupa
9:40, gr.13
Seminarium (sala nieznana), Agnieszka Huterska
9:40, gr.12
Seminarium (sala nieznana), Leszek Dziawgo
9:40, gr.19
Seminarium (sala nieznana), Aleksandra Banaszkiewicz
9:40, gr.10
Seminarium (sala nieznana), Piotr Kozak
9:40, gr.8
Seminarium (sala nieznana), Bożena Kołosowska
9:40, gr.7
Seminarium (sala nieznana), Ewa Makowska
9:40, gr.6
Seminarium (sala nieznana), Marlena Ciechan-Kujawa
9:40, gr.5
Seminarium (sala nieznana), Aleksander Zawadzki
9:40, gr.4
Seminarium (sala nieznana), Danuta Dziawgo
9:40, gr.3
Seminarium (sala nieznana), Ewa Siemińska
9:40, gr.9
Seminarium (40 bud.1100), Katarzyna Goldmann
10:00
11:00
11:20, gr.11
Seminarium (sala nieznana), Michał Buszko
11:20, gr.18
Seminarium (sala nieznana), Joanna Górka
11:20, gr.17
Seminarium (sala nieznana), Damian Walczak
11:20, gr.16
Seminarium (sala nieznana), Michał Polasik, Marta Jakubowska
11:20, gr.14
Seminarium (sala nieznana), Dorota Krupa
11:20, gr.13
Seminarium (sala nieznana), Agnieszka Huterska
11:20, gr.12
Seminarium (sala nieznana), Leszek Dziawgo
11:20, gr.5
Seminarium (sala nieznana), Aleksander Zawadzki
11:20, gr.10
Seminarium (sala nieznana), Piotr Kozak
11:20, gr.8
Seminarium (sala nieznana), Bożena Kołosowska
11:20, gr.7
Seminarium (sala nieznana), Ewa Makowska
11:20, gr.6
Seminarium (sala nieznana), Marlena Ciechan-Kujawa
11:20, gr.4
Seminarium (sala nieznana), Danuta Dziawgo
11:20, gr.3
Seminarium (sala nieznana), Ewa Siemińska
11:20, gr.2
Seminarium (sala nieznana), Magdalena Osińska
11:20, gr.1
Seminarium (sala nieznana), Witold Orzeszko
11:20, gr.19
Seminarium (sala nieznana), Aleksandra Banaszkiewicz
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:20, gr.15
Seminarium (208 bud.1100), Dariusz Piotrowski
17:00
18:0018:00, gr.15
Seminarium (208 bud.1100), Dariusz Piotrowski
19:00