Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-F22-0-SemMgr] Rok akademicki 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Damian Walczak
11:20 Seminarium, grupa 17 każdy poniedziałek, 11:20 - 12:50 Sala 210, budynek nr 1100
Dariusz Piotrowski
16:20 Seminarium, grupa 15 każdy poniedziałek, 16:20 - 17:50 Sala 208, budynek nr 1100
Dariusz Piotrowski
18:00 Seminarium, grupa 15 każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30 Sala 208, budynek nr 1100

Wtorek

Środa

Aleksandra Banaszkiewicz
9:40 Seminarium, grupa 19 każda środa, 9:40 - 11:10
Joanna Górka
9:40 Seminarium, grupa 18 każda środa, 9:40 - 11:10
Damian Walczak
9:40 Seminarium, grupa 17 każda środa, 9:40 - 11:10
Marta Jakubowska, Michał Polasik
9:40 Seminarium, grupa 16 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Krupa
9:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 9:40 - 11:10
Agnieszka Huterska
9:40 Seminarium, grupa 13 każda środa, 9:40 - 11:10
Leszek Dziawgo
9:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 9:40 - 11:10
Michał Buszko
9:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 9:40 - 11:10
Piotr Kozak
9:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 9:40 - 11:10
Katarzyna Goldmann
9:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 9:40 - 11:10 Sala 40, budynek nr 1100
Bożena Kołosowska
9:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Makowska
9:40 Seminarium, grupa 7 każda środa, 9:40 - 11:10
Marlena Ciechan-Kujawa
9:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksander Zawadzki
9:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 9:40 - 11:10
Danuta Dziawgo
9:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Siemińska
9:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 9:40 - 11:10
Magdalena Osińska
9:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 9:40 - 11:10
Witold Orzeszko
9:40 Seminarium, grupa 1 każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksandra Banaszkiewicz
11:20 Seminarium, grupa 19 każda środa, 11:20 - 12:50
Joanna Górka
11:20 Seminarium, grupa 18 każda środa, 11:20 - 12:50
Damian Walczak
11:20 Seminarium, grupa 17 każda środa, 11:20 - 12:50
Marta Jakubowska, Michał Polasik
11:20 Seminarium, grupa 16 każda środa, 11:20 - 12:50
Marta Jakubowska, Michał Polasik
11:20 Seminarium, grupa 16 każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Krupa
11:20 Seminarium, grupa 14 każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Krupa
11:20 Seminarium, grupa 14 każda środa, 11:20 - 12:50
Agnieszka Huterska
11:20 Seminarium, grupa 13 każda środa, 11:20 - 12:50
Agnieszka Huterska
11:20 Seminarium, grupa 13 każda środa, 11:20 - 12:50
Leszek Dziawgo
11:20 Seminarium, grupa 12 każda środa, 11:20 - 12:50
Leszek Dziawgo
11:20 Seminarium, grupa 12 każda środa, 11:20 - 12:50
Michał Buszko
11:20 Seminarium, grupa 11 każda środa, 11:20 - 12:50
Michał Buszko
11:20 Seminarium, grupa 11 każda środa, 11:20 - 12:50
Piotr Kozak
11:20 Seminarium, grupa 10 każda środa, 11:20 - 12:50
Piotr Kozak
11:20 Seminarium, grupa 10 każda środa, 11:20 - 12:50
Bożena Kołosowska
11:20 Seminarium, grupa 8 każda środa, 11:20 - 12:50
Bożena Kołosowska
11:20 Seminarium, grupa 8 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Makowska
11:20 Seminarium, grupa 7 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Makowska
11:20 Seminarium, grupa 7 każda środa, 11:20 - 12:50
Marlena Ciechan-Kujawa
11:20 Seminarium, grupa 6 każda środa, 11:20 - 12:50 Sala 30A, budynek nr 1100
Marlena Ciechan-Kujawa
11:20 Seminarium, grupa 6 każda środa, 11:20 - 12:50
Aleksander Zawadzki
11:20 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:20 - 12:50
Aleksander Zawadzki
11:20 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:20 - 12:50
Danuta Dziawgo
11:20 Seminarium, grupa 4 każda środa, 11:20 - 12:50
Danuta Dziawgo
11:20 Seminarium, grupa 4 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Siemińska
11:20 Seminarium, grupa 3 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Siemińska
11:20 Seminarium, grupa 3 każda środa, 11:20 - 12:50
Magdalena Osińska
11:20 Seminarium, grupa 2 każda środa, 11:20 - 12:50
Magdalena Osińska
11:20 Seminarium, grupa 2 każda środa, 11:20 - 12:50
Witold Orzeszko
11:20 Seminarium, grupa 1 każda środa, 11:20 - 12:50
Witold Orzeszko
11:20 Seminarium, grupa 1 każda środa, 11:20 - 12:50

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (Collegium Jana Pawła II)

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)