Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-Z22-0-SemMgr] Rok akademicki 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Maciej Zastempowski
9:40
Seminarium, grupa 14
każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Grego-Planer
9:40
Seminarium, grupa 13
każda środa, 9:40 - 11:10
Waldemar Glabiszewski
9:40
Seminarium, grupa 12
każda środa, 9:40 - 11:10
Robert Karaszewski
9:40
Seminarium, grupa 11
każda środa, 9:40 - 11:10
Dawid Szostek
9:40
Seminarium, grupa 10
każda środa, 9:40 - 11:10
Joanna Petrykowska
9:40
Seminarium, grupa 9
każda środa, 9:40 - 11:10
Justyna Łapińska
9:40
Seminarium, grupa 8
każda środa, 9:40 - 11:10
Wojciech Zalewski
9:40
Seminarium, grupa 7
każda środa, 9:40 - 11:10
Włodzimierz Karaszewski
9:40
Seminarium, grupa 5
każda środa, 9:40 - 11:10
Małgorzata Jaworek
9:40
Seminarium, grupa 4
każda środa, 9:40 - 11:10
Mateusz Kaleta, Kamil Zawadzki
9:40
Seminarium, grupa 3
każda środa, 9:40 - 11:10
Monika Wojdyło
9:40
Seminarium, grupa 2
każda środa, 9:40 - 11:10
Zenon Wiśniewski
9:40
Seminarium, grupa 1
każda środa, 9:40 - 11:10
Maciej Zastempowski
11:20
Seminarium, grupa 14
każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Grego-Planer
11:20
Seminarium, grupa 13
każda środa, 11:20 - 12:50
Waldemar Glabiszewski
11:20
Seminarium, grupa 12
każda środa, 11:20 - 12:50
Robert Karaszewski
11:20
Seminarium, grupa 11
każda środa, 11:20 - 12:50
Dawid Szostek
11:20
Seminarium, grupa 10
każda środa, 11:20 - 12:50
Joanna Petrykowska
11:20
Seminarium, grupa 9
każda środa, 11:20 - 12:50
Justyna Łapińska
11:20
Seminarium, grupa 8
każda środa, 11:20 - 12:50
Wojciech Zalewski
11:20
Seminarium, grupa 7
każda środa, 11:20 - 12:50
Rafał Haffer, Leszek Reszka
11:20
Seminarium, grupa 6
każda środa, 11:20 - 12:50
Włodzimierz Karaszewski
11:20
Seminarium, grupa 5
każda środa, 11:20 - 12:50
Małgorzata Jaworek
11:20
Seminarium, grupa 4
każda środa, 11:20 - 12:50
Mateusz Kaleta, Kamil Zawadzki
11:20
Seminarium, grupa 3
każda środa, 11:20 - 12:50
Monika Wojdyło
11:20
Seminarium, grupa 2
każda środa, 11:20 - 12:50
Zenon Wiśniewski
11:20
Seminarium, grupa 1
każda środa, 11:20 - 12:50
Czwartek
Piątek
Rafał Haffer, Leszek Reszka
18:00
Seminarium, grupa 6
każdy piątek, 18:00 - 19:30
Sala lab. 2, budynek nr 1100
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (Collegium Jana Pawła II)