Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-Z22-0-SemMgr] Rok akademicki 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Joanna Petrykowska
9:40 Seminarium, grupa 16 każda środa, 9:40 - 11:10
Krzysztof Celuch
9:40 Seminarium, grupa 15 każda środa, 9:40 - 11:10
Dawid Szostek
9:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 9:40 - 11:10
Marcin Kuzel
9:40 Seminarium, grupa 13 każda środa, 9:40 - 11:10
Małgorzata Jaworek
9:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Siemińska
9:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 9:40 - 11:10
Włodzimierz Karaszewski
9:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 9:40 - 11:10
Mariusz Czupich
9:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 9:40 - 11:10
Monika Maksim
9:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 9:40 - 11:10
Mateusz Kaleta, Kamil Zawadzki
9:40 Seminarium, grupa 7 każda środa, 9:40 - 11:10
Zenon Wiśniewski
9:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 9:40 - 11:10
Agata Sudolska
9:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Grego-Planer
9:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 9:40 - 11:10
Waldemar Glabiszewski
9:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 9:40 - 11:10
Barbara Józefowicz
9:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 9:40 - 11:10
Robert Karaszewski
9:40 Seminarium, grupa 1 każda środa, 9:40 - 11:10
Joanna Petrykowska
11:15 Seminarium, grupa 16 każda środa, 11:15 - 12:00
Krzysztof Celuch
11:15 Seminarium, grupa 15 każda środa, 11:15 - 12:00
Dawid Szostek
11:15 Seminarium, grupa 14 każda środa, 11:15 - 12:00
Marcin Kuzel
11:15 Seminarium, grupa 13 każda środa, 11:15 - 12:00
Małgorzata Jaworek
11:15 Seminarium, grupa 12 każda środa, 11:15 - 12:00
Ewa Siemińska
11:15 Seminarium, grupa 11 każda środa, 11:15 - 12:00
Włodzimierz Karaszewski
11:15 Seminarium, grupa 10 każda środa, 11:15 - 12:00
Mariusz Czupich
11:15 Seminarium, grupa 9 każda środa, 11:15 - 12:00
Monika Maksim
11:15 Seminarium, grupa 8 każda środa, 11:15 - 12:00
Mateusz Kaleta, Kamil Zawadzki
11:15 Seminarium, grupa 7 każda środa, 11:15 - 12:00
Zenon Wiśniewski
11:15 Seminarium, grupa 6 każda środa, 11:15 - 12:00
Agata Sudolska
11:15 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:15 - 12:00
Dorota Grego-Planer
11:15 Seminarium, grupa 4 każda środa, 11:15 - 12:00
Waldemar Glabiszewski
11:15 Seminarium, grupa 3 każda środa, 11:15 - 12:00
Barbara Józefowicz
11:15 Seminarium, grupa 2 każda środa, 11:15 - 12:00
Robert Karaszewski
11:15 Seminarium, grupa 1 każda środa, 11:15 - 12:00
Tomasz Urbańczyk
13:00 Seminarium, grupa 17 każda środa, 13:00 - 14:30
Tomasz Urbańczyk
16:15 Seminarium, grupa 17 każda środa, 16:15 - 17:00

Czwartek

Piątek

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)