Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium licencjackie [1202-SL31-S1] Semestr zimowy 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
8:00 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
8:00 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 1.45, budynek nr COLL_HUM
Waldemar Chorążyczewski, Marlena Jabłońska
8:00 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Waldemar Chorążyczewski, Marlena Jabłońska
8:00 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 2.54, budynek nr COLL_HUM
Radosław Biskup, Robert Degen
8:00 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Tomasz Krzemiński, Piotr Oliński, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
8:00 Seminarium, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 1.47, budynek nr COLL_HUM
Tomasz Krzemiński, Piotr Oliński, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
8:00 Seminarium, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Kania, Dorota Michaluk, Agnieszka Wieczorek
9:45 Seminarium, grupa 6 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
9:45 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Kania, Tomasz Kempa, Wiesław Sieradzan
9:45 Seminarium, grupa 3 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Radosław Biskup, Robert Degen
11:30 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Tomasz Krzemiński, Piotr Oliński, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
11:30 Seminarium, grupa 1 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala C 2.46, budynek nr COLL_HUM

Środa

Czwartek

Krzysztof Kania, Dorota Michaluk, Agnieszka Wieczorek
13:15 Seminarium, grupa 6 każdy czwartek, 13:15 - 14:45

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)