Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium licencjackie [1202-SL32-S1] Semestr letni 2021/22

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Zbigniew Girzyński
13:15 Seminarium, grupa 19 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45

Wtorek

Tomasz Kempa
8:00 Seminarium, grupa 20 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Syta
8:00 Seminarium, grupa 17 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Waldemar Rozynkowski, Wiesław Sieradzan
8:00 Seminarium, grupa 16 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Kopiński
8:00 Seminarium, grupa 15 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Jarosław Kłaczkow
8:00 Seminarium, grupa 14 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 1.45, budynek nr COLL_HUM
Robert Degen, Marcin Hlebionek
8:00 Seminarium, grupa 12 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Danuta Musiał
8:00 Seminarium, grupa 11 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Kwiatkowski, Piotr Oliński
8:00 Seminarium, grupa 7 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Marlena Jabłońska
8:00 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Jarosław Centek
8:00 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala C 1.47, budynek nr COLL_HUM
Aleksander Smoliński, Agnieszka Zielińska
8:00 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Przemysław Wojciechowski
9:45 Seminarium, grupa 21 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Magdalena Niedzielska
9:45 Seminarium, grupa 18 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Rozynkowski, Wiesław Sieradzan
9:45 Seminarium, grupa 16 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Marcin Pawlak
9:45 Seminarium, grupa 13 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Robert Degen, Marcin Hlebionek
9:45 Seminarium, grupa 12 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Hanna Appel
9:45 Seminarium, grupa 10 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Mirosław Golon, Agnieszka Wieczorek
9:45 Seminarium, grupa 9 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 1.51, budynek nr COLL_HUM
Waldemar Chorążyczewski
9:45 Seminarium, grupa 8 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 2.55, budynek nr COLL_HUM
Bogusław Dybaś, Adam Kucharski
9:45 Seminarium, grupa 6 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Tomasz Kempa, Andrzej Radzimiński
9:45 Seminarium, grupa 3 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Aleksander Smoliński, Agnieszka Zielińska
9:45 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Mikulski, Adam Szweda
9:45 Seminarium, grupa 1 każdy wtorek, 9:45 - 11:15

Środa

Czwartek

Mirosław Golon, Agnieszka Wieczorek
13:15 Seminarium, grupa 9 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala C 2.55, budynek nr COLL_HUM

Piątek

Krzysztof Kwiatkowski, Piotr Oliński
9:45 Seminarium, grupa 7 każdy piątek, 9:45 - 11:15

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)