Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium licencjackie [1202-SL32-S1] Semestr letni 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.7
Seminarium (s.C 1.45 bud.COLL_HUM), Waldemar Chorążyczewski, Jarosław Kłaczkow, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Dorota Michaluk, Krzysztof Mikulski, Magdalena Niedzielska, Aleksander Smoliński, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
8:00, gr.7
Seminarium (s.C 2.54 bud.COLL_HUM), Waldemar Chorążyczewski, Jarosław Kłaczkow, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Dorota Michaluk, Krzysztof Mikulski, Magdalena Niedzielska, Aleksander Smoliński, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
8:00, gr.5
Seminarium (s.C 1.45 bud.COLL_HUM), Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
8:00, gr.5
Seminarium (sala nieznana), Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
8:00, gr.4
Seminarium (s.C 2.47 bud.COLL_HUM), Waldemar Chorążyczewski, Marlena Jabłońska
8:00, gr.4
Seminarium (s.C 2.54 bud.COLL_HUM), Waldemar Chorążyczewski, Marlena Jabłońska
8:00, gr.2
Seminarium (sala nieznana), Radosław Biskup, Robert Degen
8:00, gr.1
Seminarium (s.C 1.47 bud.COLL_HUM), Tomasz Krzemiński, Piotr Oliński, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
8:00, gr.1
Seminarium (sala nieznana), Tomasz Krzemiński, Piotr Oliński, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
9:00
9:45, gr.7
Seminarium (sala nieznana), Waldemar Chorążyczewski, Jarosław Kłaczkow, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Dorota Michaluk, Krzysztof Mikulski, Magdalena Niedzielska, Aleksander Smoliński, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
9:45, gr.6
Seminarium (sala nieznana), Krzysztof Kania, Dorota Michaluk
9:45, gr.5
Seminarium (sala nieznana), Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
9:45, gr.3
Seminarium (sala nieznana), Krzysztof Kania, Tomasz Kempa, Wiesław Sieradzan
9:45, gr.1
Seminarium (s.C 1.50 bud.COLL_HUM), Tomasz Krzemiński, Piotr Oliński, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
10:00
11:00
12:00
13:00
13:15, gr.5
Seminarium (sala nieznana), Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Sylwia Grochowina, Marcin Hlebionek, Jarosław Kłaczkow, Krzysztof Kopiński, Adam Kucharski, Krzysztof Mikulski
14:00
15:0015:00, gr.2
Seminarium (s.C 1.54 bud.COLL_HUM), Radosław Biskup, Robert Degen
16:00
16:45, gr.7
Seminarium (sala nieznana), Waldemar Chorążyczewski, Jarosław Kłaczkow, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Dorota Michaluk, Krzysztof Mikulski, Magdalena Niedzielska, Aleksander Smoliński, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
17:00
18:00

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0 (2023-11-21)