Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1202-SM11-S2] Semestr zimowy 2021/22

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Mirosław Golon
16:45 Seminarium, grupa 9 każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15 Sala C 1.54, budynek nr COLL_HUM

Wtorek

Danuta Musiał, Przemysław Wojciechowski
8:00 Seminarium, grupa 14 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Syta
9:45 Seminarium, grupa 24 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Marcin Hlebionek
9:45 Seminarium, grupa 22 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Roman Czaja
9:45 Seminarium, grupa 21 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Piotr Oliński
9:45 Seminarium, grupa 20 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Agnieszka Zielińska
9:45 Seminarium, grupa 19 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Tomasz Kempa
9:45 Seminarium, grupa 18 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Mikulski
9:45 Seminarium, grupa 17 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Dorota Michaluk
9:45 Seminarium, grupa 16 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala AB 2.09, budynek nr COLL_HUM
Krzysztof Kopiński
9:45 Seminarium, grupa 15 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Danuta Musiał, Przemysław Wojciechowski
9:45 Seminarium, grupa 14 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wojciech Piasek
9:45 Seminarium, grupa 13 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Bogusław Dybaś
9:45 Seminarium, grupa 12 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wiesław Nowosad
9:45 Seminarium, grupa 11 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Adam Kucharski
9:45 Seminarium, grupa 10 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Agnieszka Wieczorek
9:45 Seminarium, grupa 8 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 2.55, budynek nr COLL_HUM
Marlena Jabłońska
9:45 Seminarium, grupa 7 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Krzysztof Kania
9:45 Seminarium, grupa 6 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Chorążyczewski, Andrzej Radzimiński
9:45 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala AB 2.16, budynek nr COLL_HUM
Waldemar Chorążyczewski, Andrzej Radzimiński
9:45 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 1.51, budynek nr COLL_HUM
Waldemar Rozynkowski
9:45 Seminarium, grupa 3 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Maciej Krotofil
9:45 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 1.47, budynek nr COLL_HUM
Jarosław Kłaczkow
9:45 Seminarium, grupa 1 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 1.45, budynek nr COLL_HUM

Środa

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)