Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1202-SM21-S2] Semestr zimowy 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Golon
9:45
Seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Wojciech Piasek
9:45
Seminarium, grupa 27
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Andrzej Radzimiński
9:45
Seminarium, grupa 26
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Aleksander Smoliński
9:45
Seminarium, grupa 23
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.50, budynek nr COLL_HUM
Tomasz Kempa
9:45
Seminarium, grupa 22
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wanda Roman
9:45
Seminarium, grupa 20
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Janusz Tandecki
9:45
Seminarium, grupa 19
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Adam Kucharski
9:45
Seminarium, grupa 18
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Robert Degen
9:45
Seminarium, grupa 17
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Rozynkowski
9:45
Seminarium, grupa 16
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Rezmer
9:45
Seminarium, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wiesław Nowosad
9:45
Seminarium, grupa 13
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala AB 1.10, budynek nr COLL_HUM
Szymon Olszaniec
9:45
Seminarium, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.47, budynek nr COLL_HUM
Krzysztof Kania
9:45
Seminarium, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Kopiński
9:45
Seminarium, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Marcin Pawlak
9:45
Seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Piotr Oliński
9:45
Seminarium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Jarosław Kłaczkow
9:45
Seminarium, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.45, budynek nr COLL_HUM
Sławomir Jóźwiak
9:45
Seminarium, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Jarosław Wenta
11:30
Seminarium, grupa 25
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Środa
Marcin Hlebionek
11:30
Seminarium, grupa 21
każda środa, 11:30 - 13:00
Czwartek
Danuta Musiał
8:00
Seminarium, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Krzysztof Mikulski
11:30
Seminarium, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum