Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1202-SM22-S2] Semestr letni 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Golon
13:15
Seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala C 1.50, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Maciej Krotofil
9:45
Seminarium, grupa 29
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.51, budynek nr COLL_HUM
Wojciech Piasek
9:45
Seminarium, grupa 28
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Andrzej Radzimiński
9:45
Seminarium, grupa 27
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Aleksander Smoliński
9:45
Seminarium, grupa 24
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.50, budynek nr COLL_HUM
Marcin Hlebionek
9:45
Seminarium, grupa 22
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wanda Roman
9:45
Seminarium, grupa 21
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Janusz Tandecki
9:45
Seminarium, grupa 20
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Adam Kucharski
9:45
Seminarium, grupa 19
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Robert Degen
9:45
Seminarium, grupa 18
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Rozynkowski
9:45
Seminarium, grupa 16
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Rezmer
9:45
Seminarium, grupa 15
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Syta
9:45
Seminarium, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wiesław Nowosad
9:45
Seminarium, grupa 13
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Szymon Olszaniec
9:45
Seminarium, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.47, budynek nr COLL_HUM
Krzysztof Kania
9:45
Seminarium, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Kopiński
9:45
Seminarium, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Chorążyczewski
9:45
Seminarium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Danuta Musiał
9:45
Seminarium, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Wiesława Kwiatkowska
9:45
Seminarium, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Marcin Pawlak
9:45
Seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Piotr Oliński
9:45
Seminarium, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Jarosław Kłaczkow
9:45
Seminarium, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 1.45, budynek nr COLL_HUM
Sławomir Jóźwiak
9:45
Seminarium, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Jarosław Wenta
11:30
Seminarium, grupa 26
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Kazimierz Maliszewski
11:30
Seminarium, grupa 25
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Tomasz Kempa
11:30
Seminarium, grupa 23
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Hanna Appel
16:45
Seminarium, grupa 17
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Środa
Czwartek
Krzysztof Mikulski
15:00
Seminarium, grupa 8
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum