Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [1300-TECH_INF-S1] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
9:45
Konwersatorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
15:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
16:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Wtorek
Środa
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
16:45
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Czwartek
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
9:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Prawa i Administracji