Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [1351-TI-1SJ] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
13:15
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
15:00
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 15:00 - 16:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
16:45
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 16:45 - 18:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Czwartek
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
15:00
Konwersatorium, grupa 9
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
16:45
Konwersatorium, grupa 10
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Piątek
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
8:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
9:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
11:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
13:15
Konwersatorium, grupa 7
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski
15:00
Konwersatorium, grupa 8
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Piotr Sadowski,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Prawa i Administracji