Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [1351-TI-1SJ] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
11:30
Konwersatorium, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Czwartek
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
11:30
Konwersatorium, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
15:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
16:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Piątek
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
9:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
13:15
Konwersatorium, grupa 8
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
15:00
Konwersatorium, grupa 9
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
16:45
Konwersatorium, grupa 10
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Zbigniew Filipiak, Damian Kaczan, Katarzyna Krupa-Lipińska, Tomasz Kucharski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka,
Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Prawa i Administracji