Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [1351-TI-1SJ] Semestr zimowy 2021/22

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Piotr Chrzczonowicz, Natalia Daśko, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
10:00 Konwersatorium, grupa 10 każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Piotr Chrzczonowicz, Natalia Daśko, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
11:30 Konwersatorium, grupa 9 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Natalia Daśko, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
13:00 Konwersatorium, grupa 2 każdy poniedziałek, 13:00 - 14:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Wtorek

Marcin Berent, Natalia Daśko, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
8:00 Konwersatorium, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Środa

Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Michał Leciak, Michał Marszelewski, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
11:00 Konwersatorium, grupa 7 każda środa, 11:00 - 12:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Michał Leciak, Michał Marszelewski, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
12:30 Konwersatorium, grupa 5 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Tomasz Kuczyński, Michał Leciak, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
14:00 Konwersatorium, grupa 6 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Natalia Daśko, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
16:00 Konwersatorium, grupa 8 każda środa, 16:00 - 17:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Czwartek

Marcin Berent, Natalia Daśko, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
14:30 Konwersatorium, grupa 1 każdy czwartek, 14:30 - 16:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Natalia Daśko, Zbigniew Filipiak, Tomasz Kuczyński, Zuzanna Pepłowska-Dąbrowska, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Magdalena Warzycka
16:00 Konwersatorium, grupa 4 każdy czwartek, 16:00 - 17:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Prawa i Administracji

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0 (2023-11-21)