Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [1351-TI-1SJ] Semestr zimowy 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Julia Kapelańska-Pręgowska, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
14:00 Konwersatorium, grupa 3 każdy wtorek, 14:00 - 15:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Julia Kapelańska-Pręgowska, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
15:30 Konwersatorium, grupa 1 każdy wtorek, 15:30 - 17:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Środa

Natalia Daśko, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Agata Ziółkowska
14:00 Konwersatorium, grupa 2 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Natalia Daśko, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Michał Marszelewski, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska, Agata Ziółkowska
15:30 Konwersatorium, grupa 4 każda środa, 15:30 - 17:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Czwartek

Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Julia Kapelańska-Pręgowska, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny, Anna Tarnowska
9:30 Konwersatorium, grupa 5 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Julia Kapelańska-Pręgowska, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny
11:00 Konwersatorium, grupa 6 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Julia Kapelańska-Pręgowska, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny
12:30 Konwersatorium, grupa 7 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Piątek

Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
8:00 Konwersatorium, grupa 8 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
9:30 Konwersatorium, grupa 10 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300
Marcin Berent, Zbigniew Filipiak, Natalia Karczewska-Kamińska, Tomasz Kuczyński, Arnold Pustkowski, Paweł Raźny, Piotr Sadowski, Anna Tarnowska
11:30 Konwersatorium, grupa 9 każdy piątek, 11:30 - 13:00 Sala Audytorium_H, budynek nr 1300

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Prawa i Administracji

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)