Plan zajęć przedmiotu Practical English [2510-f1ENG2S-PE] Semestr letni 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Marta Sibierska, Krzysztof Strzemeski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Marta Sibierska, Krzysztof Strzemeski
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Krzysztof Strzemeski
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala AB 3.07, budynek nr COLL_HUM
Paula Budzyńska, Marek Placiński, Krzysztof Strzemeski
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Krzysztof Strzemeski
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala AB 3.07, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Paula Budzyńska, Marek Placiński, Krzysztof Strzemeski
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
Środa
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Marta Sibierska, Krzysztof Strzemeski
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala AB 3.08, budynek nr COLL_HUM
Czwartek
Piątek
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Krzysztof Strzemeski
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala AB 3.07, budynek nr COLL_HUM
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Marta Sibierska, Krzysztof Strzemeski
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala AB 3.07, budynek nr COLL_HUM
Daniel Karczynski, Sława Krasińska, Krzysztof Strzemeski
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
Paula Budzyńska, Marek Placiński, Krzysztof Strzemeski
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala AB 3.08, budynek nr COLL_HUM
Paula Budzyńska, Marek Placiński, Krzysztof Strzemeski
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala AB 3.08, budynek nr COLL_HUM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum