Plan zajęć przedmiotu Practical English [2510-f1ENG2W-PE] Semestr zimowy 2017/18
Ustawienia planu
Poniedziałek
John Conniffe, Sława Krasińska, Nelly Strehlau, Krzysztof Strzemeski
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Środa
David Beynon, Sława Krasińska, Agnieszka Sowińska, Nelly Strehlau
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala AB 3.18, budynek nr COLL_HUM
John Conniffe, Sława Krasińska, Nelly Strehlau, Krzysztof Strzemeski
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala AB 3.11, budynek nr COLL_HUM
David Beynon, Sława Krasińska, Agnieszka Sowińska, Nelly Strehlau
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala AB 3.11, budynek nr COLL_HUM
David Beynon, Marlena Hetman, Katarzyna Marak, Katarzyna Piątkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala AB 2.15, budynek nr COLL_HUM
David Beynon, Sława Krasińska, Agnieszka Sowińska, Nelly Strehlau
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
John Conniffe, Sława Krasińska, Nelly Strehlau, Krzysztof Strzemeski
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala AB 1.17, budynek nr COLL_HUM
Czwartek
David Beynon, Sława Krasińska, Agnieszka Sowińska, Nelly Strehlau
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala AB 3.12, budynek nr COLL_HUM
John Conniffe, Sława Krasińska, Nelly Strehlau, Krzysztof Strzemeski
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
Piątek
David Beynon, Marlena Hetman, Katarzyna Marak, Katarzyna Piątkowska
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala AB 3.18, budynek nr COLL_HUM
David Beynon, Marlena Hetman, Katarzyna Marak, Katarzyna Piątkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala AB 2.15, budynek nr COLL_HUM
David Beynon, Marlena Hetman, Katarzyna Marak, Katarzyna Piątkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala AB 3.16, budynek nr COLL_HUM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum