Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [2512-s1GER1L-PNJN] Semestr letni 2018/19
Ustawienia planu
Poniedziałek
Natalie Kosch, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Ewelina Trojanowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Ewelina Trojanowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Natalie Kosch, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Ewelina Trojanowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Ewelina Trojanowska
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Ewelina Trojanowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala AB 3.09, budynek nr COLL_HUM
Środa
Natalie Kosch, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Ewelina Trojanowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala AB 3.12, budynek nr COLL_HUM
Czwartek
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
8:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:45 - 9:30
Sala AB 2.14, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala AB 2.14, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
15:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 15:45 - 16:30
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Piątek
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
8:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:45 - 9:30
Sala AB 2.15, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala AB 2.15, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala AB 3.12, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala AB 3.08, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
15:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 15:45 - 16:30
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Natalie Kosch, Iwona Kotelnicka-Grzybowska, Katarzyna Norkowska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 16:45 - 18:15
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum