Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [2512-s1GER1Z-PNJN] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Yvonne Kaisinger, Katarzyna Norkowska, Tadeusz Skwara, Monika Tokarzewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Katarzyna Chlewicka, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Monika Tokarzewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius, Monika Tokarzewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala C 3.45, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Yvonne Kaisinger, Katarzyna Norkowska, Tadeusz Skwara, Monika Tokarzewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala AB 3.12, budynek nr COLL_HUM
Katarzyna Chlewicka, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Monika Tokarzewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Katarzyna Norkowska, Tadeusz Skwara, Monika Tokarzewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius, Monika Tokarzewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Katarzyna Chlewicka, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Monika Tokarzewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Środa
Yvonne Kaisinger, Katarzyna Norkowska, Tadeusz Skwara, Monika Tokarzewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Katarzyna Norkowska, Tadeusz Skwara, Monika Tokarzewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala AB 1.13, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius, Monika Tokarzewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Katarzyna Chlewicka, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Monika Tokarzewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Katarzyna Norkowska, Tadeusz Skwara, Monika Tokarzewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala C 3.50, budynek nr COLL_HUM
Katarzyna Chlewicka, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Monika Tokarzewska
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Czwartek
Yvonne Kaisinger, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius, Monika Tokarzewska
18:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Katarzyna Chlewicka, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Monika Tokarzewska
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Piątek
Yvonne Kaisinger, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius, Monika Tokarzewska
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius, Monika Tokarzewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum