Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [2512-s1GER1Z-PNJN] Semestr zimowy 2022/23
- Semestr zimowy 2023/24
- Semestr zimowy 2022/23
- Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Cajetan Baumann, Katarzyna Chlewicka, Katarzyna Norkowska, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala AB 3.09, budynek nr COLL_HUM
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak,
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Chlewicka, Katarzyna Norkowska, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Wtorek
Cajetan Baumann, Katarzyna Chlewicka, Katarzyna Norkowska, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Kinga Siedlich
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Chlewicka, Katarzyna Norkowska, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak,
Sala C 3.50, budynek nr COLL_HUM
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak,
Sala C 3.50, budynek nr COLL_HUM
Środa
Cajetan Baumann, Katarzyna Chlewicka, Katarzyna Norkowska, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala C 3.45, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Chlewicka, Katarzyna Norkowska, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala C 3.45, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Kinga Siedlich
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala AB 3.07, budynek nr COLL_HUM
Czwartek
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak,
Sala C 3.45, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Kinga Siedlich
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Piątek
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak,
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Kinga Siedlich
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Patrycja Bogdańska, Aleksandra Burdziej, Katarzyna Chlewicka, Edyta Grotek, Anna Mikołajewska, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Tomasz Waszak,
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Kinga Siedlich
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Cajetan Baumann, Katarzyna Norkowska, Emilia Pankanin, Kinga Siedlich
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum