Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - siłownia [4600-SIL] Semestr zimowy 2021/22
- Semestr letni 2023/24
- Semestr zimowy 2023/24
- Semestr letni 2022/23
- Semestr zimowy 2022/23
- Semestr letni 2021/22
- Semestr zimowy 2021/22
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wojciech Krzyżanowski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Wojciech Krzyżanowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Wojciech Krzyżanowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Wojciech Krzyżanowski
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Marcin Kwiatkowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Tomasz Zegarski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 20:00 - 21:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Wtorek
Tomasz Zegarski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Agnieszka Perzyńska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Tomasz Zegarski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Adam Ziemiński
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Henryk Borowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Henryk Borowski
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Rafał Borowczyk
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Marcin Kwiatkowski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 20:00 - 21:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Środa
Marcin Kwiatkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Henryk Borowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Wojciech Krzyżanowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Czwartek
Agnieszka Perzyńska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Agnieszka Perzyńska
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Adam Ziemiński
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Adam Ziemiński
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Tomasz Słojkowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Tomasz Słojkowski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 20:00 - 21:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Piątek
Wojciech Krzyżanowski
18:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 18:30 - 20:00
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Tomasz Słojkowski
20:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 20:00 - 21:30
Sala Siłownia, budynek nr 4600
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu CM