Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - pływanie [5700-PLYW] Semestr zimowy 2022/23

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Zofia Berlikowska, Mariusz Soja
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Zofia Berlikowska, Mariusz Soja
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Zofia Berlikowska, Mariusz Soja
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Hanna Szewczyk
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Hanna Szewczyk
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Hanna Szewczyk
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1 każdy wtorek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3 każdy wtorek, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1

Środa

Izabela Pawłowska, Łukasz Pawłowski
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska, Łukasz Pawłowski
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska, Łukasz Pawłowski
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4 każda środa, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska, Łukasz Pawłowski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska, Łukasz Pawłowski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska, Łukasz Pawłowski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1

Czwartek

Mariusz Soja
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Mariusz Soja
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Mariusz Soja
8:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7 każdy czwartek, 8:00 - 9:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Izabela Pawłowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8 każdy czwartek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
12:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10 każdy czwartek, 12:30 - 14:00 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Michał Tyburski
14:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11 każdy czwartek, 14:00 - 15:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1

Piątek

Piotr Dobrolubow
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
9:30 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12 każdy piątek, 9:30 - 11:00 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 6, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 8, budynek nr 5700-UCS-1
Piotr Dobrolubow
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 7, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 1, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 2, budynek nr 5700-UCS-1
Małgorzata Grabowska
11:00 Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14 każdy piątek, 11:00 - 12:30 Sala Basen sport. - tor 3, budynek nr 5700-UCS-1

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Uniwersyteckie Centrum Sportowe (Budynek 1)

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.3.0-2 (2024-04-26)