Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Ćwiczenia specjalistyczne

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1700-A5-CWSP-L-SJ Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (0914) Diagnostyka medyczna i techniki terapeutyczne
Nazwa przedmiotu: Ćwiczenia specjalistyczne
Jednostka: Wydział Farmaceutyczny
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 15.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/18" (zakończony)

Okres: 2018-02-26 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 125 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Agata Białucha, Joanna Boinska, Michał Cyrankiewicz, Piotr Cysewski, Anita Dąbrowska, Lidia Gackowska, Jolanta Guz, Anna Helmin-Basa, Iga Hołyńska-Iwan, Marcin Koba, Piotr Kośliński, Magdalena Krintus, Izabela Kubiszewska, Magdalena Kuligowska-Prusińska, Arleta Kulwas, Joanna Kwiecińska-Piróg, Magdalena Lampka, Beata Lisewska, Anna Michalska, Jacek Michałkiewicz, Agnieszka Mikucka, Celestyna Mila-Kierzenkowska, Lena Nowak-Łoś, Grażyna Odrowąż-Sypniewska, Agnieszka Pater, Elżbieta Piskorska, Małgorzata Prażyńska, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Alicja Sękowska, Agnieszka Siomek-Górecka, Krzysztof Skowron, Artur Słomka, Anna Stefańska, Karolina Szewczyk-Golec, Tomasz Wybranowski, Patrycja Zalas-Więcek, Ewelina Zarakowska, Katarzyna Ziołkowska, Blanka Ziomkowska, Ewa Żekanowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/19" (zakończony)

Okres: 2019-02-25 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 125 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Katarzyna Bergmann, Karol Białkowski, Agata Białucha, Tomasz Bogiel, Joanna Boinska, Michał Cyrankiewicz, Piotr Cysewski, Inga Dziembowska, Daniel Gackowski, Jolanta Guz, Anna Helmin-Basa, Iga Hołyńska-Iwan, Marcin Koba, Piotr Kośliński, Magdalena Krintus, Izabela Kubiszewska, Magdalena Kuligowska-Prusińska, Arleta Kulwas, Joanna Kwiecińska-Piróg, Magdalena Lampka, Beata Lisewska, Anna Michalska, Jacek Michałkiewicz, Agnieszka Mikucka, Celestyna Mila-Kierzenkowska, Lena Nowak-Łoś, Grażyna Odrowąż-Sypniewska, Agnieszka Pater, Elżbieta Piskorska, Małgorzata Prażyńska, Maciej Przybyłek, Danuta Rość, Rafał Różalski, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Alicja Sękowska, Agnieszka Siomek-Górecka, Joanna Siódmiak, Krzysztof Skowron, Artur Słomka, Anna Stefańska, Paweł Sutkowy, Karolina Szewczyk-Golec, Łukasz Szternel, Małgorzata Wiese-Szadkowska, Tomasz Wybranowski, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Ewelina Zarakowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/20" (zakończony)

Okres: 2020-02-29 - 2020-09-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 125 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Katarzyna Bergmann, Joanna Boinska, Barbara Bojko, Anna Cwynar, Michał Cyrankiewicz, Piotr Cysewski, Inga Dziembowska, Wojciech Filipiak, Lidia Gackowska, Grażyna Gadomska, Anna Helmin-Basa, Iga Hołyńska-Iwan, Tomasz Jeliński, Piotr Kośliński, Mariusz Kozakiewicz, Magdalena Krintus, Magdalena Kuligowska-Prusińska, Arleta Kulwas, Daria Kupczyk, Joanna Kwiecińska-Piróg, Magdalena Lampka, Aneta Mańkowska-Cyl, Agnieszka Mikucka, Celestyna Mila-Kierzenkowska, Lena Nowak-Łoś, Grażyna Odrowąż-Sypniewska, Hanna Pawluk, Elżbieta Piskorska, Małgorzata Prażyńska, Maciej Przybyłek, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Alicja Sękowska, Artur Słomka, Anna Stefańska, Paweł Sutkowy, Tadeusz Tadrowski, Małgorzata Wiese-Szadkowska, Marcin Wróblewski, Tomasz Wybranowski, Patrycja Zalas-Więcek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/21" (w trakcie)

Okres: 2021-02-22 - 2021-09-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 125 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Karol Białkowski, Joanna Boinska, Anna Budzyńska, Anna Cwynar, Michał Cyrankiewicz, Piotr Cysewski, Daniel Gackowski, Grażyna Gadomska, Jolanta Guz, Iga Hołyńska-Iwan, Anna Klimaszewska-Wiśniewska, Piotr Kośliński, Magdalena Krintus, Magdalena Kuligowska-Prusińska, Arleta Kulwas, Joanna Kwiecińska-Piróg, Aneta Mańkowska-Cyl, Anna Michalska, Agnieszka Mikucka, Celestyna Mila-Kierzenkowska, Grażyna Odrowąż-Sypniewska, Agnieszka Pater, Elżbieta Piskorska, Rafał Różalski, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Alicja Sękowska, Agnieszka Siomek-Górecka, Artur Słomka, Marta Starczak, Anna Stefańska, Paweł Sutkowy, Karolina Szewczyk-Golec, Łukasz Szternel, Małgorzata Wiese-Szadkowska, Marcin Wróblewski, Tomasz Wybranowski, Patrycja Zalas-Więcek, Ewelina Zarakowska, Blanka Ziomkowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.