Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Ćwiczenia specjalistyczne i metodyka badań

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1700-F5-CWSP-L-J Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (0916) Farmacja
Nazwa przedmiotu: Ćwiczenia specjalistyczne i metodyka badań
Jednostka: Wydział Farmaceutyczny
Grupy: Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru 5 roku NJ na kierunku Farmacja
Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru 5 roku SJ na kierunku Farmacja
Punkty ECTS i inne: 25.00
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/18" (zakończony)

Okres: 2018-02-26 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 275 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Grzegorz Bazylak, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Arleta Kulwas, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Artur Słomka, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/19" (zakończony)

Okres: 2019-02-25 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 275 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Wojciech Filipiak, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Ćwiczenia - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/20" (zakończony)

Okres: 2020-02-29 - 2020-09-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 275 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Ćwiczenia - Zaliczenie na ocenę

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/21" (w trakcie)

Okres: 2021-02-22 - 2021-09-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 275 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Maciej Bosek, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Wojciech Filipiak, Lidia Gackowska, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Anna Michalska, Renata Mikstacka, Daniel Modnicki, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Krzysztof Skowron, Anna Sloderbach, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie na ocenę
Ćwiczenia - Zaliczenie na ocenę
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.