Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Tematy prac licencjackich -biologia, biotechnologia, ochrona środowiska, sport i wellness

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 2600-TPL-3-S1 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (0511) Biologia
Nazwa przedmiotu: Tematy prac licencjackich -biologia, biotechnologia, ochrona środowiska, sport i wellness
Jednostka: Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
Grupy:
Punkty ECTS i inne: (brak)
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2021/22" (w trakcie)

Okres: 2021-10-01 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2022/23" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2022-10-01 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Edyta Adamska, Anna Brożyna, Aleksandra Burkowska-But, Anna Ciarkowska, Anna Cichy, Joanna Czarnecka, Magdalena Czarnecka, Grażyna Dąbrowska, Krzysztof Domagalski, Alicja Drozd-Lipińska, Paulina Glazińska, Patrycja Golińska, Marcin Gołębiewski, Małgorzata Grabowska, Przemysław Grodzicki, Andrzej Grzywacz, Patrycja Gulak-Lipka, Magdalena Hagner-Derengowska, Anna Hetmann, Katarzyna Hrynkiewicz, Krzysztof Jaworski, Łukasz Jermacz, Tomasz Jędrzejewski, Tomasz Kakareko, Agnieszka Kalwasińska, Dariusz Kamiński, Krzysztof Kasprzyk, Jarosław Kobak, Marcin Koprowski, Krzysztof Kowalski, Łukasz Kuźbicki, Marta Lenartowska, Robert Lenartowski, Kinga Linowiecka, Agnieszka Ludwiczak, Justyna Maliszewska, Katarzyna Marciniak, Agnieszka Mierek-Adamska, Radosław Muszkieta, Teresa Napiórkowska, Dorota Nemecz, Janusz Niedojadło, Katarzyna Niedojadło, Anna Nowakowska, Maciej Ostrowski, Małgorzata Pawlikowska, Agnieszka Piernik, Małgorzata Poznańska-Kakareko, Anna Przybylska-Piech, Agnieszka Richert, Ewa Rogowska, Katarzyna Roszek, Olga Smoleńska, Dariusz Smoliński, Justyna Sobocińska, Anna Stanicka, Anna Suwińska, Maria Swiontek Brzezinska, Adriana Szmidt-Jaworska, Mateusz Tomanek, Jarosław Tyburski, Emilia Wilmowicz, Justyna Wiśniewska, Marcin Woch, Anna Wojciechowska, Sylwia Wrotek, Joanna Wyszkowska, Elżbieta Żbikowska, Janusz Żbikowski, Walerij Żukow
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie lub ocena
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.