Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Ćwiczenia specjalistyczne i metodologia badań

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1700-f5-CSMB-j
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (0916) Farmacja Kod ISCED - Międzynarodowa Standardowa Klasyfikacja Kształcenia (International Standard Classification of Education) została opracowana przez UNESCO.
Nazwa przedmiotu: Ćwiczenia specjalistyczne i metodologia badań
Jednostka: Wydział Farmaceutyczny
Grupy: Przedmioty obowiązkowe dla 1 semestru 5 roku NJ na kierunku Farmacja
Punkty ECTS i inne: 5.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2017/18" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-25
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Grzegorz Bazylak, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Bożena Modzelewska-Banachiewicz, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Artur Słomka, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2018/19" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-24
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Grażyna Gadomska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Justyna Małkowska, Michał Marszałł, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Grażyna Gadomska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Justyna Małkowska, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/22" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-20
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Joanna Boinska, Barbara Bojko, Maciej Bosek, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Łukasz Fijałkowski, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Anna Helmin-Basa, Karol Jaroch, Tomasz Jeliński, Maciej Karolak, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Izabela Kubiszewska, Arleta Kulwas, Bogumiła Kupcewicz, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Maciej Przybyłek, Monika Richert, Joanna Ronowicz-Pilarczyk, Rafał Różalski, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/23" (w trakcie)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-19
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Joanna Boinska, Barbara Bojko, Maciej Bosek, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Łukasz Fijałkowski, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Katarzyna Grudlewska-Buda, Karol Jaroch, Maciej Karolak, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Arleta Kulwas, Bogumiła Kupcewicz, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Maciej Przybyłek, Monika Richert, Rafał Różalski, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Magdalena Wujak, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.
ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-1 (2023-01-18)