Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowaniaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Ćwiczenia specjalistyczne i metodologia badań

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 1700-f5-CSMB-j Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (0916) Farmacja
Nazwa przedmiotu: Ćwiczenia specjalistyczne i metodologia badań
Jednostka: Wydział Farmaceutyczny
Grupy: Przedmioty obowiązkowe dla 1 semestru 5 roku NJ na kierunku Farmacja
Punkty ECTS i inne: 5.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2017/18" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-25
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Grzegorz Bazylak, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Bożena Modzelewska-Banachiewicz, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Artur Słomka, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2018/19" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-24
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Grażyna Gadomska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Sylwia Kożuszko, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Justyna Małkowska, Michał Marszałł, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Wiktor Sroka, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/20" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Tomasz Bogiel, Barbara Bojko, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Grażyna Gadomska, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Walentyna Korpalska, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Justyna Małkowska, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Danuta Partyka, Iwona Paszek, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Tomasz Siódmiak, Anna Sloderbach, Stanisław Sobiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Małgorzata Wyszomirska-Gołda, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/21" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Piotr Bilski, Barbara Bojko, Maciej Bosek, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Michał Falkowski, Wojciech Filipiak, Lidia Gackowska, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Bronisław Grzegorzewski, Anna Helmin-Basa, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Jerzy Krysiński, Izabela Kubiszewska, Bogumiła Kupcewicz, Rafał Kuźniewski, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Michał Marszałł, Urszula Marzec-Wróblewska, Piotr Merks, Anna Michalska, Renata Mikstacka, Konrad Misiura, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Krzysztof Skowron, Anna Sloderbach, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Daniel Załuski, Tomasz Załuski, Olga Zavyalova, Blanka Ziomkowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/22" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-27

Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 100 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Maciej Balcerek, Tomasz Bogiel, Joanna Boinska, Barbara Bojko, Maciej Bosek, Adam Buciński, Katarzyna Buszko, Piotr Cysewski, Joanna Cytarska, Tomasz Dziaman, Michał Falkowski, Łukasz Fijałkowski, Wojciech Filipiak, Marcin Gackowski, Dorota Gawenda-Kempczyńska, Krzysztof Goryński, Anna Helmin-Basa, Karol Jaroch, Maciej Karolak, Marcin Koba, Tomasz Kosmalski, Piotr Kośliński, Jerzy Krysiński, Izabela Kubiszewska, Arleta Kulwas, Bogumiła Kupcewicz, Joanna Kwiecińska-Piróg, Krzysztof Łączkowski, Urszula Marzec-Wróblewska, Daniel Modnicki, Alicja Nowaczyk, Łukasz Pałkowski, Renata Paprocka, Iwona Paszek, Elżbieta Piskorska, Jakub Płaczek, Anna Przybylska, Monika Richert, Joanna Ronowicz, Danuta Rość, Rafał Różalski, Barbara Ruszkowska-Ciastek, Adam Sikora, Tomasz Siódmiak, Marta Sobiesiak, Beata Sperkowska, Renata Studzińska, Wojciech Ślusarczyk, Patrycja Zalas-Więcek, Daniel Załuski, Tomasz Załuski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Ćwiczenia - Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.