Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Cyfrowe systemy wizyjne [0800-AR2CSWIZ] Semestr letni 2022/23
Laboratorium, grupa nr 1

powiększ
plan zajęć przedmiotu
zaznaczono (na zielono) terminy
aktualnie wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Cyfrowe systemy wizyjne [0800-AR2CSWIZ]
Zajęcia: Semestr letni 2022/23 [2022/23L] (zakończony)
Laboratorium [LAB], grupa nr 1 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
co drugi piątek (parzyste), 15:00 - 18:15
sala s1
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej - Studium Politechniczne jaki jest adres?
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 7
Limit miejsc: 12
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Prowadzący: Marcin Iwanowski
Metody i kryteria oceniania:

Przedmiot w części laboratoryjnej składa się z zajęć laboaratoryjnych pod zdalnym nadzorem prowadzącego (z przygotowaną wcześniej instrukcją). Każdy student pracuje na komputerze domowym z zainstalowanym oprogramowaniem (Python, Jupyter notebook, Spyder) zgodnie ze wskazówkami prowadzącego.

Zaliczenie zajęć następuje przez dwa projekty (“mały” I “duży”), podczas których studenci wykorzystują wiedzę I umiejętności zdobyte podczas części laboratoryjnej. Projekty polegają na napisaniu programów realizaujących ustalone przez prowadzacego zadanie rzeczywistego system wizyjnego. Projekty różnią się rozmiarem prac niezbędnych do wykonania. Projekt “mały” daje 40% punktów do zaliczenia, project “duży” – 60% punktów.

Uwagi:

Automatyka i Robotyka s2 realizowane łącznie z CSWIZ AR2s1(AM) +IS2dw

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.
ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-1 (2023-09-06)