Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe [1100-12-F13-0-SemDy] Rok akademicki 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Anna Piotrowska
9:40 Seminarium, grupa 19 każda środa, 9:40 - 11:10
Dariusz Piotrowski
9:40 Seminarium, grupa 18 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Krupa
9:40 Seminarium, grupa 17 każda środa, 9:40 - 11:10
Michał Buszko
9:40 Seminarium, grupa 16 każda środa, 9:40 - 11:10
Damian Walczak
9:40 Seminarium, grupa 15 każda środa, 9:40 - 11:10
Leszek Dziawgo
9:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Makowska
9:40 Seminarium, grupa 13 każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksandra Banaszkiewicz
9:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 9:40 - 11:10
Katarzyna Goldmann
9:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 9:40 - 11:10
Bożena Kołosowska
9:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 9:40 - 11:10
Marlena Ciechan-Kujawa
9:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 9:40 - 11:10
Jolanta Wiśniewska
9:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Chojnacka-Pelowska
9:40 Seminarium, grupa 7 każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksander Zawadzki
9:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 9:40 - 11:10
Katarzyna Szortyka
9:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 9:40 - 11:10
Danuta Dziawgo
9:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 9:40 - 11:10
Marcin Kuzel
9:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 9:40 - 11:10
Małgorzata Jaworek
9:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 9:40 - 11:10
Joanna Górka
14:40 Seminarium, grupa 20 każda środa, 14:40 - 16:10
Anna Piotrowska
14:40 Seminarium, grupa 19 każda środa, 14:40 - 16:10
Dariusz Piotrowski
14:40 Seminarium, grupa 18 każda środa, 14:40 - 16:10
Dorota Krupa
14:40 Seminarium, grupa 17 każda środa, 14:40 - 16:10
Michał Buszko
14:40 Seminarium, grupa 16 każda środa, 14:40 - 16:10
Damian Walczak
14:40 Seminarium, grupa 15 każda środa, 14:40 - 16:10
Leszek Dziawgo
14:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 14:40 - 16:10
Ewa Makowska
14:40 Seminarium, grupa 13 każda środa, 14:40 - 16:10
Aleksandra Banaszkiewicz
14:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 14:40 - 16:10
Katarzyna Goldmann
14:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 14:40 - 16:10
Bożena Kołosowska
14:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 14:40 - 16:10
Marlena Ciechan-Kujawa
14:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 14:40 - 16:10
Jolanta Wiśniewska
14:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 14:40 - 16:10
Ewa Chojnacka-Pelowska
14:40 Seminarium, grupa 7 każda środa, 14:40 - 16:10
Aleksander Zawadzki
14:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 14:40 - 16:10
Katarzyna Szortyka
14:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 14:40 - 16:10
Danuta Dziawgo
14:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 14:40 - 16:10
Marcin Kuzel
14:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 14:40 - 16:10
Małgorzata Jaworek
14:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 14:40 - 16:10

Czwartek

Piątek

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)