Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-F22-0-SemMgr] Rok akademicki 2022/23

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Michał Buszko
9:40 Seminarium, grupa 15 każda środa, 9:40 - 11:10
Agnieszka Huterska
9:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 9:40 - 11:10
Mikołaj Borowski-Beszta, Michał Polasik
9:40 Seminarium, grupa 13 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Krupa
9:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 9:40 - 11:10
Damian Walczak
9:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Chojnacka-Pelowska
9:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 9:40 - 11:10
Leszek Dziawgo
9:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 9:40 - 11:10
Bożena Kołosowska
9:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 9:40 - 11:10
Aleksandra Banaszkiewicz
9:40 Seminarium, grupa 7 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Makowska
9:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 9:40 - 11:10
Katarzyna Goldmann
9:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 9:40 - 11:10
Tomasz Zimnicki
9:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 9:40 - 11:10
Danuta Dziawgo
9:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 9:40 - 11:10
Marcin Kuzel
9:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 9:40 - 11:10
Ewa Siemińska
9:40 Seminarium, grupa 1 każda środa, 9:40 - 11:10
Michał Buszko
11:20 Seminarium, grupa 15 każda środa, 11:20 - 12:50
Agnieszka Huterska
11:20 Seminarium, grupa 14 każda środa, 11:20 - 12:50
Mikołaj Borowski-Beszta, Michał Polasik
11:20 Seminarium, grupa 13 każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Krupa
11:20 Seminarium, grupa 12 każda środa, 11:20 - 12:50
Damian Walczak
11:20 Seminarium, grupa 11 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Chojnacka-Pelowska
11:20 Seminarium, grupa 10 każda środa, 11:20 - 12:50
Leszek Dziawgo
11:20 Seminarium, grupa 9 każda środa, 11:20 - 12:50
Bożena Kołosowska
11:20 Seminarium, grupa 8 każda środa, 11:20 - 12:50
Aleksandra Banaszkiewicz
11:20 Seminarium, grupa 7 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Makowska
11:20 Seminarium, grupa 6 każda środa, 11:20 - 12:50 Sala 40, budynek nr 1100
Katarzyna Goldmann
11:20 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:20 - 12:50
Tomasz Zimnicki
11:20 Seminarium, grupa 4 każda środa, 11:20 - 12:50
Danuta Dziawgo
11:20 Seminarium, grupa 3 każda środa, 11:20 - 12:50
Marcin Kuzel
11:20 Seminarium, grupa 2 każda środa, 11:20 - 12:50
Ewa Siemińska
11:20 Seminarium, grupa 1 każda środa, 11:20 - 12:50

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania (Collegium Jana Pawła II)

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0 (2023-11-21)