Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1100-12-Z22-0-SemMgr] Rok akademicki 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Sylwester Bejger
9:40 Seminarium, grupa 18 każda środa, 9:40 - 11:10
Tomasz Urbańczyk
9:40 Seminarium, grupa 17 każda środa, 9:40 - 11:10
Joanna Petrykowska
9:40 Seminarium, grupa 16 każda środa, 9:40 - 11:10
Krzysztof Celuch
9:40 Seminarium, grupa 15 każda środa, 9:40 - 11:10
Dawid Szostek
9:40 Seminarium, grupa 14 każda środa, 9:40 - 11:10
Małgorzata Jaworek
9:40 Seminarium, grupa 12 każda środa, 9:40 - 11:10
Wojciech Zalewski
9:40 Seminarium, grupa 11 każda środa, 9:40 - 11:10
Włodzimierz Karaszewski
9:40 Seminarium, grupa 10 każda środa, 9:40 - 11:10
Mariusz Czupich
9:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 9:40 - 11:10
Monika Maksim
9:40 Seminarium, grupa 8 każda środa, 9:40 - 11:10
Zenon Wiśniewski
9:40 Seminarium, grupa 6 każda środa, 9:40 - 11:10
Maciej Zastempowski
9:40 Seminarium, grupa 5 każda środa, 9:40 - 11:10
Dorota Grego-Planer
9:40 Seminarium, grupa 4 każda środa, 9:40 - 11:10
Waldemar Glabiszewski
9:40 Seminarium, grupa 3 każda środa, 9:40 - 11:10
Barbara Józefowicz
9:40 Seminarium, grupa 2 każda środa, 9:40 - 11:10
Barbara Józefowicz
9:40 Seminarium, grupa 1 każda środa, 9:40 - 11:10
Krzysztof Celuch
11:10 Seminarium, grupa 15 każda środa, 11:10 - 12:40
Sylwester Bejger
11:20 Seminarium, grupa 18 każda środa, 11:20 - 12:50
Tomasz Urbańczyk
11:20 Seminarium, grupa 17 każda środa, 11:20 - 12:50
Joanna Petrykowska
11:20 Seminarium, grupa 16 każda środa, 11:20 - 12:50
Dawid Szostek
11:20 Seminarium, grupa 14 każda środa, 11:20 - 12:50
Małgorzata Jaworek
11:20 Seminarium, grupa 12 każda środa, 11:20 - 12:50
Wojciech Zalewski
11:20 Seminarium, grupa 11 każda środa, 11:20 - 12:50
Włodzimierz Karaszewski
11:20 Seminarium, grupa 10 każda środa, 11:20 - 12:50
Mariusz Czupich
11:20 Seminarium, grupa 9 każda środa, 11:20 - 12:50
Monika Maksim
11:20 Seminarium, grupa 8 każda środa, 11:20 - 12:50
Zenon Wiśniewski
11:20 Seminarium, grupa 6 każda środa, 11:20 - 12:50
Maciej Zastempowski
11:20 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:20 - 12:50
Dorota Grego-Planer
11:20 Seminarium, grupa 4 każda środa, 11:20 - 12:50
Waldemar Glabiszewski
11:20 Seminarium, grupa 3 każda środa, 11:20 - 12:50
Barbara Józefowicz
11:20 Seminarium, grupa 2 każda środa, 11:20 - 12:50
Barbara Józefowicz
11:20 Seminarium, grupa 1 każda środa, 11:20 - 12:50

Czwartek

Piątek

Justyna Łapińska
8:00 Seminarium, grupa 13 każdy piątek, 8:00 - 9:30
ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)