Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [1202-SM22-S2] Semestr letni 2023/24

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Marcin Hlebionek, Tomasz Kempa, Dorota Michaluk
13:15 Seminarium, grupa 1 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Mirosław Golon, Marlena Jabłońska, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
18:30 Seminarium, grupa 7 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00 Sala C 1.47, budynek nr COLL_HUM

Wtorek

Adam Kucharski, Danuta Musiał, Magdalena Niedzielska, Piotr Oliński
8:00 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Mirosław Golon, Marlena Jabłońska, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
9:45 Seminarium, grupa 7 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Mirosław Golon, Marlena Jabłońska, Adam Kucharski, Krzysztof Kwiatkowski, Agnieszka Wieczorek, Agnieszka Zielińska
9:45 Seminarium, grupa 7 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Krzysztof Kania, Marcin Pawlak, Waldemar Rozynkowski
9:45 Seminarium, grupa 6 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Jarosław Kłaczkow, Wojciech Piasek, Agnieszka Wieczorek, Jan Wroniszewski, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
9:45 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Jarosław Kłaczkow, Wojciech Piasek, Agnieszka Wieczorek, Jan Wroniszewski, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
9:45 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 1.45, budynek nr COLL_HUM
Jarosław Kłaczkow, Wojciech Piasek, Agnieszka Wieczorek, Jan Wroniszewski, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
9:45 Seminarium, grupa 5 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 1.50, budynek nr COLL_HUM
Adam Kucharski, Danuta Musiał, Magdalena Niedzielska, Piotr Oliński
9:45 Seminarium, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Radosław Biskup, Krzysztof Kopiński, Maciej Krotofil, Krzysztof Mikulski
9:45 Seminarium, grupa 3 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Waldemar Chorążyczewski, Marlena Jabłońska
9:45 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 2.47, budynek nr COLL_HUM
Waldemar Chorążyczewski, Marlena Jabłońska
9:45 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala C 2.54, budynek nr COLL_HUM
Hanna Appel, Bogusław Dybaś, Zbigniew Girzyński, Marcin Hlebionek, Tomasz Kempa, Dorota Michaluk
9:45 Seminarium, grupa 1 każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Radosław Biskup, Krzysztof Kopiński, Maciej Krotofil, Krzysztof Mikulski
15:00 Seminarium, grupa 3 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala C 1.54, budynek nr COLL_HUM

Środa

Jarosław Kłaczkow, Wojciech Piasek, Agnieszka Wieczorek, Jan Wroniszewski, Wioletta Zielecka-Mikołajczyk
11:30 Seminarium, grupa 5 każda środa, 11:30 - 13:00

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)