Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Centralny punkt logowania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [2512-s1GER1L-PNJN] Semestr letni 2019/20

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
9:45 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Tadeusz Skwara, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala AB 3.12, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Tadeusz Skwara, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala AB 2.14, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
13:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
15:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala AB 2.14, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
15:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30 Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM

Wtorek

Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 11:30 - 13:00 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
13:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 13:15 - 14:45 Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
16:45 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 16:45 - 18:15 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Tadeusz Skwara, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
18:30 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 18:30 - 20:00 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM

Środa

Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Tadeusz Skwara, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 9:45 - 11:15 Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Tadeusz Skwara, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
11:30 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 11:30 - 13:00 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
13:15 Ćwiczenia, grupa 3 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala C 3.51, budynek nr COLL_HUM
Natalia Chodorowska-Jackiewicz, Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
13:15 Ćwiczenia, grupa 2 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala AB 1.15, budynek nr COLL_HUM
Yvonne Kaisinger, Anna Mikołajewska, Emilia Pankanin, Tadeusz Skwara, Katarzyna Szczerbowska-Prusevicius
13:15 Ćwiczenia, grupa 1 każda środa, 13:15 - 14:45 Sala C 3.54, budynek nr COLL_HUM

Czwartek

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Humanisticum

ul. Jurija Gagarina 11, 87-100 Toruń tel: +48 56 611-40-10 https://usosweb.umk.pl/ kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)